Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• tocsa

senior tag

Nemreg nezegettem ezt a kategoriat. Amugy a P270WM mar $2500-tol indul, es akkor mar SLI GTX560M van benne. Az meg csak hagyjan, hogy a gepnek mekkora a sulya, es hogy a 300W-os tap valoban egy teglaval vetekszik. Ugyanis mint ti is irjatok tamogatja az SLI GTX580M-et. Arrol azt kell tudni, hogy mar egy darabnak is olyan nagy az aramfelvetele, hogy se a P180HM 220W-os tapja, se az alaplapja nem birta az aram felvetelt. Ezert van a P270WM-hez alapbol 300W-os tap, de ha 2 GTX580M van benne, akkor ket darab (!!!) 300W-os tapot kell racsatlakoztatni a gepre. Szerintem GTX580M es hasonlok nem valok laptopba. Sok ember meg overclock-olja is. :O
    USA-ban az AVDirect-en kivul meg a MythLogic, Pro-Star es jo par ceg forgalmazza. Lehet konfiguralni belole szervert (menjetek el az oldalakra, es nezzetek meg), brutal Xeon kerheto bele, satobbi. Csak eljatszottam a konfiguratorral, ha maxra feltol az ember mindent (3 db legbrutalabb SSD pl), akkor siman el lehet menni $8000 fole :). Az mar egy jo auto ara.

1 - Acer Predator Helios 500 AMD Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" external monitor a mobil irodahoz, tartalek: Clevo P570WM GTX880M SLI RAID 0 Curcial M550

Hozzászólok Aktív témák