Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • atus

    senior tag

    Örülök, hogy tetszett a cikk! :)

    15000: Igazad van. Most én is léghűtésre szavazok, de ha lenne havi 200k+ fixem, akkor biztos, hogy nem szórakoznék léghűtéssel, meg zastava radiátorok dzsuvázásával. Tehát ez nem a szettet minősíti, hanem azt mutatja, hogy alacsonyak a fizetések.

    andorpapa: Elragadott a sötét oldal, innen már nincs visszaút! :P

    LuKe: A cinkeléssel egyetértek, tényleg járatlan vagyok(voltam?:;]) vízhűtés terén, és pont ilyen mazsoláknak készül. A Zalmant kb másfélszer eddig tartott feltenni, az alaplapkivétel nem volt túl kellemes. A kondihajlítás meg elég idegpróbáló móka...

    ithomas: Ezt le is írtam a cikkbe. Ugyanolyan hangerő mellett jobban hűt, vagy azonos hűtés mellet halkabb. Ennek szerintem van értelme. Jah, és a passzív bordát még nem is láttad... :DDD

    Alvin_ti4200: Nem olvadnak el a vezető szálak, főleg nem egy dual XXS szett alatt. Értelme meg annyi, hogy a tavalyi 1466-os procim 2500-on megy. :) Meg az se utolsó, hogy az új procik hőleadását így lehet szimulálni, ahogy LuKe mondta vala.

    fLeSs: Nekem 3dmax például idegesítően lassú, még 2500-on,1G rammal is. Amíg nem 3dztem, az hittem én is, hogy ez mindenre elég, de most nagyságrendekkel gyorsabb géppel tudnék kiegyezni.

    Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Aktív témák