Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • BadGe

    aktív tag

    a másik tesztbe légyszi írjátok le a környezeti hőmérsékletet is, mert így legalább ki-ki jobban össze tudja hasonlítani saját eredményeivel. Sajnos :) még nem tudom, hogy a coolink111 (sima) hol végzett midnen esetre nekem kb 10 fokot nyomott lefelé az XP hőmérsékletén. Az előző mérés referencia bordái közötti különbséget meg célszerű lenne nem fokban hanem százalékban kifejezni. Ehhez már csak az kellene, hogy a különböző lapok hőmérői mennyit szórnak és ekkor már ki-ki viszonylag megnyugtatóan be tudná lőni, hogy mennyire idegeskedjen a processzora hőmérséklete miatt. (én nagyon sokat aggódtam!) mi lenne ha készítenétek egy on-lin adatgyűjtő bigyót, amin szerepelne a proc, a freki a fesz a hűtő az alaplap esetleg a paszta??? a rengeteg regisztrált felhasználóból szerintem előbb utóbb elég sok olyan adat összegyűlne ami már statisztikailag is értékelhető lenne.

    és mivel szerintem ilyen adatbázisa még úgysincs senkinek, még értékes is lenne. én megpróbáltam a vonatkozó fórumból összevadászni ezeket az értékeket, de hát nehezen ment és a szájembereket is nehéz kiszűrni.

    Ge.

Aktív témák