Hirdetés

Aktív témák

• jrpryv

tag

Tulajdonképpen, ha belegondoltok a gyári vízhűtéseknek az egyetlen előnye a design, és most tök midegy, hogy az AIII, vagy, a legvadabb Innovatech(ez útobbiknak megaztán különösen hajmeresztő áruk van). Engem inkább az ár, ami nagyon bosszant. Egész egyszerűen pofátlanul nagy haszonkulccsal dolgoznak. Most őszintén 75 ezer, nem felháborító? Higgyétek el, nem túlzok, lehetetlen, hogy ez az egész 35 ezernél többe kerüljön nekik. De az Innovatechre szintén igaz ez. Mégis szerintetek mennyibe kerül nekik az Eheim pumpákat beszerezni, úgy, hogy ők a legnagyobb vevői??? És a blokkot, amit ők ezres tételekbe gyártatnak? Az XXFlow-t 18 ezerért vesztegetik, holott, hogyha csak én egyedül bekopogtatok egy műhelybe és ugyanazt megcsináltatom, már akkor is 10 alatt leszek, ha a legdrágább helyre megyek. Vagy nézzétek meg, a híres O-matic radikat, amik alumíniumból készülnek ugyan, de még a legkisebbért is elkérnek 28 ezret!!! Ja és ezekre természetesen mindre rájön az ÁFA is.
    Dehogy visszatérjek az AIII-ra, külsőleg nekem nagyon tetszik, de ez az ár vérlázító!

[Szerkesztve]

Ha lelövünk valakit azzal némikép tisztázzuk a vele kapcsolatos álláspontunkat...

Aktív témák

Hirdetés