Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • petesejt

    aktív tag

    válasz dshk #43 üzenetére

    Én csak egy emberkével beszéltem telefonon a QWERTY-től, egyébként nevetséges a weblapjuk, és a hozzáállásuk is. Nos, ez az ember mondta, hogy NINCS nekik ÉS a PIXEL-től hoznák - feltéve ha lenne a PIXEL-nek...

    Szóval lehet hogy ez az emberke hülyeséget beszélt.

    És most a jó hír: hosszas utánjárás eredményeképp sikerült szereznem belőle, ha kell van akár 30 (harminc) darab is. Sajnos a cég csak viszonteladókat szolgál ki, de szerencsére én az vagyok.

    Mivel a PROHARDVER fórumot nem üzletszerzésre szeretném felhasználni, hanem történetesen itt találkoztam még olyan emberkékkel, akik vásárolni szeretnének és ugyanúgy nem kapnak sehol sem, ahogy én, ezért felajánlom azt, ha eljönnek velem a nagykerhez, szívesen vásárolok nekik is. A monitorokhoz 3 év garanciát, és pixelhibamentes átadást tudok biztosítani - lévén nekem is biztosítja ezeket a nagyker.

    Mivel a beszerzés az első számú gond, ezen szeretnék segíteni, és NEM nagyszabású üzletet szeretnék belőle csinálni. A lehetőség egyetlen napon (vagy szerdán, vagy csütörtökön) lesz adott (amikor a saját monitoromért megyek), csakis előre fizetéssel, készpénzben. Természetesen a vásárló velem jöhet a nagykerbe, így biztosított, hogy nem szaladok el a pénzzel. :)

    Az ár: 128000.- forint plusz ÁFA = 160000 forint. Számlát adok.

    A korlátozott vásárlási lehetőség miatt adom ilyen olcsón (nehogymá' abból húzzak extra hasznot, hogy csak nálam van...), illetve ahogy írtam, azért hogy egyáltalán LEHESSEN annak, aki szeretne.

    Bízom benne hogy a PH! fórum is megértő és nem moderálják ki a fenébe e hozzászólásomat... szóval tényleg csak segíteni szeretnék.

    Ha kérdés van, ide írhattok magánban:
    vp171b@studio37.hu

    Üdv,
    Petesejt
    (Takács Gábor)
    Stúdió 37 Informatikai és Mérnöki Szolgáltató BT.
    Pécs

    Ui.: akinek nem tetszik, elmehet a MediaMarkt-ba, megveheti 190-ért, de ha van egy kis esze, lealkudja, mert több mint fél éve kinn áll... (megpróbáltam, 180-ra le is engedik... :C)

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Aktív témák