Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csaba_20_

    őstag

    válasz rudi #422 üzenetére

    Szerintem értelmetlen tovább folytatni a vitát. Az egyik oldalnak végletekig igazolnia kell, hogy a tápegység nem biztonságos, a másik oldalnak elég 1 példát felhoznia, amikor jó és máris megdönthetetlenül ki van jelentve, hogy aki azt állítja, hogy nem biztonságos, az csak - hogy a szavaikkal éljek - fikázza a tápot. Nem egy példát tudnék felhozni, amikor valakinek másfél-két éves folyamatos üzem után úgy ment tönkre az addig magasztalt tápja, hogy vitt magával mindent. Még fórumon is megéltem ilyen esetet. Továbbá azt tapasztaltam, hogy aki azt állítja például, hogy a Codegen tápok jók, az általában nem rendelkezik kellő szakmai ismeretekkel, hogy valójában meg tudja azt ítélni. Egyszerű felhasználókról van szó, akik a számítástechnikához adott esetben értenek is, de az elektronikához nem kellő szinten. Véleményem szerint ezek alapján nem lehet megítélni egy tápot. Egyébként az én véleményem az, hogy (bár az előbb a példámban ellenkezőjét tettem, de az az állítás úgy is megállja a helyét) nem szabad általánosítani gyártókra, hanem típusok alapján kell megítélni a tápokat. Én úgy érzem elmondtam a véleményem a tesztelt tápról, ami a teszteredmények kiértékelésén is alapult. Ennél sokkal többet nem tudok hozzátenni a témához, a vitát folytatni pedig nem kívánom. Ha valakinek fáj, hogy mindezt megtettem, - , mert bántottam az ő által magasztalt tápot - azzal nem tudok és nem is akarok mit kezdeni. Továbbra is csak olyan tápokat fogok ajánlani az embereknek, amikről meg vagyok győződve, hogy biztonságosak és minőségiek.

Új hozzászólás Aktív témák