Hirdetés

Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    csatlakozom a vezetéknélküliek táborához. illetve már közel egy éve megtettem. tényleg, nem késett kicsit a cikk?
    meglátásokról annyit, hogy
    - sok-billentyű-egyszerre-sípol problémát nem tapasztaltam (cod, ut2004, nba2001/2003/2004).
    - elemekből 700mah-sal 2 hét, kimerülés egyik pillanatról a másikra, nincs olyan, hogy először nekiáll sz*rakodni, utána meg szép lassan lemerül. idő nem gond, mert a digitális fényképező miatt gyakorlatilag állandóan a töltőn van egy-egy garnitúra 1800-as. amúgy ps2-ről állandóan kap áramot, tehát egész éjjel világít (ez alaplapon kikapcsolható).
    - a 3m hatótávolság kicsit sok. mondjuk jóindulattal 2. érdekes módona bill.et mintha messzebb lehetne vinni, mint az egeret, ott talán megvan a 3m.
    - nincs rajta ki/bekapcsoló gomb! ez az egyetlen, ami hiányzik. most ctrl+esc-kel kapcsolom be a gépet...

    a highly recommended kategóri mindenesetre mindenképpen megvan.
    érdekes módon én majd egy éve 14k-ért vettem rendes kiskerben bruttóért, és most se sokkal olcsóbb... talán az egész számítógépemben ez a legértékállóbb... :DDD

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák