Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Gaga #30 üzenetére

    Rácsos kép: Két lehetőség van: vagy nem láttál mostanában TFT monitort, vagy sas szemed van. Ha az utóbbi, akkor gondolom a TV-t is rácsosnak látod...(csak az francia kockás :) )
    hipózott színek: CRT-t is lehet sz*r*l beállítani. Ha jól beállítasz egy TFT-t, akkor nem lesznek hipózott színek.
    Utánhúzás:az én monitorom 30ms-os AG-Neovo. Ennél ugyebár vannak jobbak is. Ha az egérmutatót huzogatom, akkor látszik kb. 1mm-e utánhúzás. Játék/film közben ez észrevehetetlen (kivéve ha direkt ezt figyeled).
    Fényerő: mond már meg őszintén, te mit néztél? Nem lehet, hogy egy bontóban lévő TFT-t, amiből ki volt szedve a fénycső?? Nekem a TFT-vel épp az volt eleinte a bajom, hogy majd kisült a szemem a fényerőtől (fényes nappal). Azóta, ha a monitor be van kapcsolva nem használok a szobában lámpát :) (kis túlzással;)).

    Mindezek egy alsó kategóiás, 15''-os TFT-től. Milyenek lehetnek a jobbak?

    Bár azzal nem értek egyet, hogy azok a gyártóknak, akiknek jó CRT monitorjaik vannak, jók a TFT monitorjaik is. PL az Iyaama (valószínűleg rosszul írtam, előre is bocs) TFT-ket nagyon lehúzzák sok helyen. Ellenpélda az AG NEOVO (s nem azért mert ilyenem van nekem is), ami teljesen ismeretlen cég volt CRT-k körében, mégis nagyon jó minőségű TFT-ik vannak. Főleg az árukhoz képest.

Aktív témák