Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz anaqer #10 üzenetére

    OK, javítom, ha kicsit begyorsul a netem, bár az elméleti rész (SATA, RAID)néhány Hitachi-s és Maxtor-os doksi alapján lett megírva, és ott 1,5 Gbit/s volt, és az igazat megvallva nem is számoltam utána.
    1ébként minden gyártó is 1,5 Gbps szokott írni a specifikációkhoz, úgyhogy érdekes ez a jelenség. :D

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • neduddgi

    aktív tag

    válasz anaqer #10 üzenetére

    150 MB az 1,5 GB, és nem =1,2 GB...,mert a váltószám a Mega és a Giga között a SZÁMITÁSTECHNIKÁBAN NEM is 10, nem is 8, hanem
    KETTŐ A TIZEDIKEN=1024...
    kis husom, mielőtt még elolvadnál saját nagyszrűségedtől. Egész pontosan tehát:150 MB=1,4648GB...stb , ami három értékes jegyre kerekítve a, 1,46...kettőre pedig 1,5...de ugye semmiképp 1,2... :C
    Különben a teszt jó volt, nekem NEM voltak tőle fájdalmaim, én már több mint egy éve 3db maxtor diamond9 80 Gb-ot használok. Ebből kettő tök azonos, ezeket raidelve, és nagy fájlok másolásánál ezek nélkül a tesztek nélkül is / VOB, AVI / látható volt, hogy óriási, nekem kb 40% / ez gépfüggő / volt a sebességnövekedés. A 3. maxtor hdd pedig mentésekre, mert fő a biztonság, bár még soha nem szállt el semmi.

    [Szerkesztve]

    1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

Aktív témák