Hirdetés

Aktív témák

  • atus

    senior tag

    #19-nek és társainak válaszolnék:
    Több hónapja használom ezt a párosítást, és én nagyon meg vagyok elégedve vele, úgyis van itthon egy rakás akksim, két töltőm, és FPS-t se nagyon játszom. Ellenben házimozizni elég gyakran szoktam. Viszont tisztában vagyok a hibáival, és ha ezekről vásárlás előtt tudok, akkor nem dobok ki 34k pénzt erre, inkább veszek egy A4Tekket vagy egy MX kombót. Az ára önmagában is húzós, de mint azt ti is mondtátok az még lehetne indokolt is. De nem itt. A billentyűzet király, de azért meg sok ennyi pénz. Nem tudom ki kérdezte, hogy miért nem az MX-eset teszteltük, de neki is válaszolok: Erre volt alkalmunk, meg egyébként sem csak csúcshardverekről szól az élet.
    Hogy Den példáját folytassam a hetes BMW-vel: Nem azért 20 milla egy olyan kocsi mert béemvé jel van rajta, hanem mert mindent tud amit egy autó tudhat, és azt is a leggyorsabban tudja. Egy hetes is gáz lenne 1.2-es dízelmotorral, meg 10 Ah-s akksival, amit ráadásul külön kell megvenned hozzá. Amit a Logitech összeállított, az nagyon igényes, de nem megy, ráadásul ezt rengeteg pénzért teszi. 8-10000 forintért lehetnének hiányosságai. Ennyiért hibátlannak kellene lennie. Én kiábrándultam a lodzsitekkből. LAN Partyra meg szépen elcipelem a vezetékes A4Tech egeremet...

    Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Aktív témák