Hirdetés

Aktív témák

  • kisakos

    csendes tag

    Én szintén ilyen egeret (a billentyűzet nélküli síma Mouseman Cordless Opticalt) használok már kb. 2 éve és a véleményem elég kedvező róla.
    Nem vettem észre, hogy általánosságban pontatlanabb lenne, mint a vezetékesek. FPS-ben lehet, hogy lassabb, de amíg nem olvastam erről fórumokban, addig nem tűnt fel (pedig elég sokat játszom pörgős játékokkal). Mondjuk nálam PS/2 portra van dugva, ennek lehet köze hozzá.
    Az elem sajnos tényleg elég hamar lemerül, ezzel kapcsolatban ami különösen zavaró, az az, hogy a Logitech mérnökei miért nem terveztek rá egy egyszerű ''hardveres'' kapcsolót, amivel akár éjszakára, akár többnapos távollét idejére ki lehetne kapcsolni a pozícionáló LED pislogását. Ez most csak az elemek eltávolításával oldható meg.
    Ezen kívül nekem még Win98 alatt volt problémám az USB csatlakozásával, bootolás után nem volt hajlandó felismerni, hogy van egér. A PS/2-re rádugás után ez is megszűnt.
    Ja, és bal kézzel tényleg elég kényelmetlen a használata, sajnálom, hogy a balkezesekre sosem gondolnak...

    Nerd herder

Aktív témák