Hirdetés

Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz Parci #35 üzenetére

    HI!

    Epp huztam hazafele es oromomnek adtamokot hogy vegre megjelent rola teszt! Amug csak masodiknak!:-))))
    A moisojj a villamoson akkor fagyott le az arcomrol amokor meglattam a latoszogeket! Na akkor kisse elment a kedvem az egesztol! Elnezest de lattam mar egy rakat tn+film-et a zokni lehuzas is keves hozza, de a kepminosege tobbnyire ojjanmakos, hogycsak na, a jobbaknak kevesbe maskos de azokon is egyertelmuen laccik hogy vmi nem stimmel! Szoval ocsonak ocso /a lehetosegekhez kepest/ de most mikor lattunk mar valoban jo kepminosegu cuccokst aze ezt annyuira nem kene isteniteni! Atlagos crt, ismetlem atlagos crt-k utan valoban nem rossz, de egyebkent!
    Es mongyuk kicsit egyetertyek azzal aki nekemjon, hogy konnyu nekem mert annyi pizem van , hogy jobb cuccom van! De mindenki maga donti el mire kolti a pizet, nalam nincs hiperszuper alalplap procival, csucskategorias videokartyam sincs etc. de a szememre nagy0on keneys vagyok!
    Elismerem ennyi pizert jo a cucc, de legalabb akkor annyira ne istenicsuk, max egy kicsit dicserjuk!

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Aktív témák