Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DrSoul

    őstag

    Bocsi, hogy így indulatból beleszólok, de a pedagógus beszél belőlem... :DD
    Tehát csak el kezdetm olvasni a cikket, ez alapján írok. Ha állításom nem tükrözi a valóságot, elnézést! :B
    Csak annyit olvastam, hogy az értékelési kategóriákban 100 pontot lehetett elérni max. Az 50 számított a legrosszabbnak, mert az alatt már szinte nem is kerülhetne forgalomba egy ilyen termék. Tehát ha jól értettem pl. ''színkezelés'' kat-ban el lehetett érni 100 pontot max. Ez egy nem logikus, ill. hatékony értékelési módszer. Ha 100 pont lehet, akkor minden egyes pontnak valami jelentőséggel kell bírnia, hogy le lehessen vonni, ha nem valósul meg. Magyarul: mi lesz a különbség pl. a 86, 87 és a 88 között? Egy 100-as skálában szinte elenyésző. Arról nem is beszélve, hogy az 50 alatti számokat már nem is veszitek figyelembe: akkor meg minek vannak? Miért nem ment (csak pl.) 0-tól 50-ig?
    Tehát túl nagy a szórás, nem ad valós értékelést, nehéz megmagyarázni, hogy pl. dezájnra (csak pl., nem tudom, volt-e ilyen pont) az egyik 77 kapott, a másik meg 79-et. . De ha valamit félreértettem, bocsánat! :))

    Mindig az X jelöli a pontot...

Aktív témák