Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajtorja

    aktív tag

    Csak pár komment: 1, a világítás kapcsolónak kb 60 centis madzagja van és csak kétoldalas ragasztóval van ragasztva= akárhova teheted (én a gép hátára raktam). 2, most mér hogy az előlap takarólemeze műanyag??? Nekem is lanparty szériásom van VM3000A és azon biza az előlapon ott figyel a nagy kövér alu tömb rajta a nagy kövér X-alaku nyujtott (szintén alu) tömbbel :))) 3, ''Persze a fordulatszámok mellett le tudjuk ellenőrizni a belső hőmérsékletet, szintén két helyen'' Hardcano 11-en 1 hőszenzor van nem? A ventiszabályzóból van kettő, ne tessék összekeverni! A felső szám az LCD-n a riasztási érték amit a potival állitasz (nekem is fura volt hogy miért 60fokon bootol :)) Jah és aki tud nekem hozni egy Tt silent purepower Butterfly-t zöldbe... hú az kap egy Zalman 400b-t meg alku szerinti készpénzt, nagyon ki vagyok hegyezve egy olyan tápra!!! (ps: VM3000A Skull szvsz lazán lenyomja ezt motoros bohóckodást! Mert fekete, csavarmentes, 6db 5.25 és 5db 3.5 hely van benne, és az ablaka EMI shieldes... ott is 4 venti ajándék... éééés csak 30600 ft volt bruttó!)

    --- ---

Új hozzászólás Aktív témák