Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz Stingie #42 üzenetére

    Egyet mondok én: fogyasztói társadalom! Perszehogy nem kell csúcs PC, 100 lóerős autó, 72-es TV, Nike cipő, Coca Cola, csoki stb. De mégis vannak ;)

    Tudom, Te a ''győzzük meg a népet, hogy kell 3 GHz-es proci meg 16 futószalagos VGA'' filozófia ellen vagy, ez megérthető, és lassan látszik is, hogy nem jön be. A PC iparág csökkenőben van, sokan rájöttek, hogy nem is kell nekik ilyen komplex gép, ami mindenre jó, de valójában semmire sem. Erre NAGYON JÓL rájöttek a hardvergyártók is, rájöttek, hogy nagyobb biznisz eladni egy KÜLÖN DVD lejátszót, TV-t, hangrendszert, konzolt és notebookot, mint egy asztali PC-t, és erről az elkövetkező időben meggyőzik majd a kedves júzereket is. Szerintem nem kell hozzá 4-5 év és a PC ismét arra lesz, amire anno használtá: nagy számításigényű feladatok megoldására és alkalmazásfejlesztésre. Netezni set-top boxokkla, gémelni konzolokkal, nézni meg HD DVD/BluRay cuccokkal fognak. A mobil gépek lesznek az otthoni gépek mert azok helytakarékosak, csak a fejlesztők fognak mai értelemben vett PC szerűségekkel dolgozni.

    Addig meg amíg ez az időszak nem jön el, kénytelen leszel hallgatni hogy 1600×1200/4×AA/16×AF a kötelező minimális felbontás ;)

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák