Hirdetés

Aktív témák

  • guest

    veterán

    Sajnálatos módon a számítógépek használatához még mindig szükséges némi szakértelem. Ha nincs akkor ajánlatos keresni olyat akinek van. Egy HW nagy kerben dolgozom 7-éve és 5-éve a szervízt vezetem. Elmondhatom magamról, hogy találkoztam az összes említett típussal. Kerülöm mindet ha lehet. (A linuxos-duronos nem mindig jár hordában.) De az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem ezek képezik a vásárlók zömét, legalábbis nem a nagykerben. Azt is látni kell, hogy a probléma gyökere a kölcsönös bizalmatlanság. Sok kiskeressel beszélek és látom, hogy ők is ki vannak szolgáltatva a nagyáruházak dömping árainak. Be vallom én is építek gépeket ismerősöknek vagy a már elégedett ismerősök ismerőseinek. Minden ilyen építés alapja a bizalom volt eddig, és ezután is az lessz, tehát ahol ezt nem látom ott nem építek. Megtehetem nem abból élek.
    Szükség van a kereskedők részéről a nagyfokú türelemre és megértésre (sok hely van ahol ez nincs meg), de 5-6 fent említett típusu vásárló egyazon napon, a legtürelmesebb eladót is kikezdi. A vásárlóknak sem kell rögtön a ''na itt hogyan akarnak átvágni'' álláspontra helyezkedni. Kétségtelen, ha már egyszer, vagy ne adjisten többször, megégette magát valaki, akkor nehéz még a bizalom lászatát kelteni is.
    Ha lehet egy tanácsom, nem biztos, hogy a legjobb üzlet az első vonalból vásárolni de mindig szemelőtt kell tartani a tovább fejleszthetőséget. Mind-e mellett tudomásul kell venni, hogy a számítógép el fog avúlni és a játékok a leglagyobb hardware igényűek. Tévedés ne essék ez a néhány szempont csak kis része a lehetségeseknek.

    Batti-nak ismernek

    prohardver vendég

Aktív témák