Hirdetés

Aktív témák

  • [amne]

    senior tag

    válasz BobMaster #45 üzenetére

    Nekem elég egy konfig is, címet majd mondok ahová jöhet.. ;]

    Tehát, én egy olyan konfigra gondoltam, aminek aktualitását valamilyen friss árváltozás vagy forgalomba kerülés adja. Például, csökkentik xy vga árát ezért ezen a héten szerepel a konfigban, vagy xy alaplap nagyon rlz és végre megjelent itthon ezért szerepel a konfigban, új alaplap amin van már pcie és agp slot is, ezért jó alternatíva azoknak akik váltani szeretnének, de nem akarják pár hónap múlva kicserélni, ezért szerepel a konfigban.

    Tehát mindig egy aktuális kis plussz miatt kerülne be az adott alkatrész az ajánlott konfigba, és nem egy másik. Valami amivel több mint a konkurencia, árával, egy plussz hozzáadott cucc miatt, újdonsága miatt, azért mert többfélét tud ugyanazért az árért stb.

    Remélem némikép érthet voltam :) Sok dolog együtt állása adná a heti konfigot. De ha ez nem tetszik akkor külön lehet választani. Legjobb ár, legfrisseb cucc kategóriákra, míg egyikben inkább az áron lenne a hangsúly, de korántsem elavult cuccok lennének, addig a másik inkább már álom konfigban szerepelnének a legújabb alkatrészek amik már Magyarországon is elérhetőek, és itt kisebb lenne az ár szerepe.

Aktív témák