Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Raymond #16 üzenetére

    Nem olyan vészes az. Kb 5 éve vettük a 60 centis Pana TV-nket, mai szemmel nézve egy őskövület, és ugyanennyibe került. Ráadásul semmi másra nem használjuk, mint hogy a gyerek meséket nézzen rajta DVD-ről. Komolyan megfontolandó egy ilyen monitor beszerzése, szerintem a 21''-os sem lehet sokkal drágább, az meg már tévének is bőven elég, ha meg esetleg egy kis photoshop kerül előtérbe, vagy valaki sokat néz DivX-eket, akkor kimondottan jól jön. Arról nem is beszélve, ha kedvem szottyan a szoba másik feléből NFS-ezni... ;]

    Nem mindenkinek megy ám az első monitorja 1920x1200-on... :D

    TeeJay, Bullsoft: mint írtam korábban is, szerintem az átszellőzés miatt lenne praktikusabb fektetve beszerelni őket, amennyiben hátulról egyszerűbb levegőztetni őket. Bár akkor meg a szerelőkeret foghatja le a levegőt, de erre is biztosan ki tudnak találni valamit. Vagy a ház két oldalára kell egy szívó és egy fújó ventit tenni egymással szemben, és ez a gond is meg van oldava, akkor mindegy is, hogy fekszenek vagy állnak...

    p

    [Szerkesztve]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák