Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bagoly

    senior tag

    válasz Parci #36 üzenetére

    ''Vegyes benyomásaink alakultak ki a tesztelések során; bár a külső házak zökkenőmentesen látták el alapvető feladataikat, aggódva figyeltük a ''vinyósütő'' megoldásokat. Egy merevlemeznek - főleg egy 7200-asnak, illetve a még nagyobb fordulatszámon működő daraboknak - fix helyen, leginkább egy számítógépben van a helye, de ha mégis mozgatni akarjuk, akkor lehetőleg fémházban, megfelelő hűtéssel tegyük! Sajnos a DTK HDD dobozai nem felelnek meg feltétel nélkül e szempontnak, így kiemelkedő értékelést sem tudunk adni - azt azonban elismerjük, hogy funkciójukat betöltik a külső egységek.''

    Lehet, hogy rosszul értem, de nekem ez a pár sor azt jelenti, hogy 7200-as merevlemezt nem lehet ilyen rackben biztonságosan üzemeltetni. Ez a megkötés feltételezem nincs benne a használati leírásban, sőt egy mobil fióktól úgy érzem elvérható lenne, hogy ne csak speciális (speciálisan hűvös vagy lassú) lemezekkel boldoguljon el. Ez a korrekt?

    1. Most vagy a ''7200-as vinyó nem megy bele'' túlzott egy picit..
    2. vagy ez a cucc valóban nem tudja maradéktalanul ellátni azt, amire készült...
    3. vagy én értem félre az értékeléseteket.

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Új hozzászólás Aktív témák