Hirdetés

Aktív témák

  • GeG

    tag

    válasz bitfarkas #33 üzenetére

    Olcso vagy draga digitalis kamera ?
    Eleg nehez kerdes.

    A tesztelesre bekuldott Aosta digitalis kamerat az en cegem forgalmazza.
    A helyzet az hogy osztom Parci velemenyet miszerint jo es markas ( pl. Canon, Nikon ) gepet erdemes venni , csak sajnos a magyarorszagi berekbol az embereknek csak OLCSO kamerara telik.
    Naponta sokan jonnek be hozzank azzal, hogy a LEGOLCSOBB digi kamerat keresi , nem baj ha nem tud sokmindent de max 30k legyen....
    Nekik hiaba ajanlom a Canon A70-t a vagy az IXUS sorozat barmelyik darabjat , nem tudjak megvenni.
    Ezt be kell latni, hogy nincs az embereknek annyi jovedelme , hogy mindig mindenbol ( kamera, auto , hifi , butor st.) a legjobbat vegye.
    Szerintem ezert is fontos , hogy a Prohardver cikkjeiben ne csak es kizarolag a professzionalis , ''elerhetetlenul draga'' vadiuj termekekrol szulessenek tesztek, hanem a nagy tomegek szamara megvasarolhato cuccokrol is.

    Az Aosta szerintem egy kivalo termek az olcso - lowend kategoriabol de aki minoseget szeretne annak Canon A70-t ajanlom (minimum)
    Egyebkent a Canon hianycikk , de azert nalunk elbujt 1 darab , ha valakit erdekel

    Udv
    Gesztesi Gabor
    Origami System`s

Aktív témák