Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chopin42

    őstag

    válasz chopin42 #249 üzenetére

    Oké, tudtam, hogy nem lesz egyszerű, hozzáértők fél évet jósoltak, de 1 millióból is csak lelakott 15-20 éves autókat találok. 3 eladót hívtam, sorban, őket is csak azért hogy a végére járjak:
    1: Octavia I 1.8t, 20 év , képeken szépen lemosva. 630k. Ár-értékben jónak tűnik, gépjárműkeresőben lekérdezve. Eladót hívom: -őőő izé nem nálam van izé debrecen izé adok számot izé sok autó van ő többet tud. -Valami az autóról mégis? -izé hívd azt.
    Nem vette fel. Ma már nem próbáltam.
    2: Focus 2 facelift, képeken nem szar, 11 éves, 700k. Hirdetésben a következők szerepeltek: szlovák papírokat elvette a rendőrség, honosítással nincs kedve foglalkozni, virágtartónak vagy bontóba. Hívom: -őőő izé, a rendőrség elvette a papírokat meg a rendszámot, már Szlovákiában lehetnek, az elsimervény megvan. -mégis miért? -nem tudom, akit ráállítottam meghalt covidban, azóta áll a dolog. -alvázszámot kapok?- igen, holnap elküldöm.
    Azóta a hirdetés törölve. Nahát...
    3: Octavia I, faceliftes, 2008, 425k km, 1 tulaj. 790k. Képek csak kívül, azokon nem olyan vész (elsőre). Hívom: csaj veszi fel, most került hozzájuk, párja intézi. (Mi a f@szért az ő száma van kint, nem tudom). Párját hívom: -őő izé nem az övüké, egy barátjának intézi, az illetőnek nincs kedve vele foglalkozni. -beltér? -lelakott, szakadt az ülés, nincs kitakarítva. -kormány, váltószoknya? - holnap megnézi, de igazából ennyi pénzből ilyen, lehet belőle kocsit csinálni. -rozsda? bal első sárvédő matt, ajtókon kicsi. -motor, vezérlés, fékek? - igazából nem tudja, holnap megnézeti, hogy mit kell cserélni.
    Nem biztos, hogy visszahívom, mert egy lelakott, agyonhajtott autónak tűnik.
    És ilyen a többi is, csak azokat nem hívtam. Kezdek kétségbe esni...és tele a tököm.

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

Új hozzászólás Aktív témák