Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Daywalker

addikt

Köszi, ismerem az oldalt, meg a speckókat is.
    De nem értem mi a vita tárgya? Egy logó nem zár ki semmit. Nem zárja ki, hogy egy 80 Plus tanúsítvánnyal rendelkező táp nem mehet 230 volton - még ha ott jobb is lesz a hatásfoka. Eddig is voltak ilyen tápok. Nyilván ennek fényében oda merték írni, hogy 85+%, hiszen végülis nem hazudtak. Hogy nem kaptak jobb minősítést 115 volton, annak lehet az az oka, hogy nem mindenhol teljesítik a silver szintet. Gondolom a másik (EU) plecsniért meg nem akartak fizetni...ami érthető.
    Nagyjából értem mire akarsz kilyukadni, de a gyártóval vitatkozz. Ő odaírta, hogy 230V only. Most akkor én miért mennék vele szembe, és írnék oda mást? Nem láttam, nem próbáltam...tippelgetni nem fogok. Egyébként is nem tök mindegy? Itthon 230V van :)

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

• Ribi

nagyúr

Test method doksiban az van, hogy VAGY 115V 60Hz VAGY 230 60 Hz. Szóval nem 115 volton megy csak a mérés. Amúgy is hülyeség lenne hogy bármit is csak 115 vóton hitelesíthetnek.
    Szóval a leírás alapján nyugodtan lehet 80 plus bronze és emellett megemlítve 85+.
    Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák