Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Victorio #22 üzenetére

    "Én nem akartam személyeskedni, kár volt magadra venni."

    No de akkor kár volt felhozni a 640 x 480-at; mivel ezt én említettem itt korábban, szerintem racionális következtetés, hogy engem céloztak a sorok. :U

    "De ez nagyon kis százaléka csak a megcélzott piacnak."

    Tény, de így legalább a hardveres korlátok megszűnnek, és a gyengébb playerek is könnyebben fejlődhetnek.

    Legjobb példa erre az egyik spanom. Az arc valami abszolút antitálentum-antijátékos, elképesztően fakezű, de a metája sem sziporkázik, gyakran fizikai fájdalmat okoz nézni, amit művel :DDD, és számítógép elé is kb. csak akkor ült le, mikor CoD: WaW zombi kooperatív LAN-oztunk. Egyik ilyen alkalommal adtam neki egy normális egeret (Ninox Aurora Logitech G PRO Wireless) meg egy normális padot (Razer Goliathus Control), hogy próbálja ki, milyen vele játszódni.

    A billencse és a monitorja továbbra is egy trélernyi híg fos volt, a stabil 125 fps sem volt meg, viszont már elsőre is HÁROMSZOR annyi pontot csinált, mint korábban bármikor, és ez az arány a nap végig konzisztens maradt, pedig a hat szükséges elemből (jó gép a frame rate miatt, magas képfrissítésű monitor, min. 4KRO-s bill, jó egér, jó egérpad, valami értelmesebb fej/fülhallgató) csak kettő volt korrektre cserélve. Mikor készülődtek hazafelé és pakolták el a gépeiket, szóba is hozta, hogy ha mást nem is, de valami használható egeret azért csak jó volna venni...

    A jó cucc nem ad skillt, de kiegyengeti az utat. Egy szint után meg ugye de facto sztenderd, bár ezt a szintet még csak nem is mondanám komoly eSport kategóriásnak.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák