Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz hallador #15 üzenetére

    Amúgy ráhibáztál, a magyarok jóval többet és képzettebben dolgoznak mint sok nyugati bennszülött aki csak beleszületett a 10x akkora fizetésbe. Különben hogy tudnánk innen emigrálva meghódítani a világ munkaerőpiacait? Nem mondom hogy a magyar az valami felsőbbrendű faj, és más nem képes erre, de igenis jól állunk a hozzáállással, munkabírással, tudással. Csak a fizetéssel nem. Ezt úgy 10 millió magyar nevében mondom, akiket te onnan a ki tudja melyik országból nagyon jól tudsz fikázni, csak sajnos sok köze nincs a valósághoz.

    Volt Travelmatem, örülök hogy megszabadultam tőle. Azért meg kell hogy említsem, a gyártó hozzáállása már akkor is korrekt volt, szimpatikusak voltak, csak hát a termékük az akkor se volt bc, hiába reklámozták annak. Se anyaghasználatban, se minőségben, szoftveres támogatásban meg kb. a nemlétezés szintjén álltak (az hogy letöltheted az alkatrészek gyártóitól a drivereket ha van kedved meg időd a netet túrni, az nem az).

    Latitude 5491-em van, nem a súlyával van a baj, és bár műanyag, nem ugyanaz a minőség mint egy Inspiron, vagy akármelyik konzumer. Igaz rollcaget már nem tartalmaz (a Fujitsun kívül valamelyik még igen?), a pattintós hátlapot nem tudom hova tenni, ez konzumerben szokás (kirúgtak mindenkit aki még emlékezett a szerelőnyílásokra?). Ahogy kommersz szokás a beleheggesztett aksi is. A zsanér még szerencsére fémből van, lehet hogy ezt nem vették észre az olcsósító szakmunkások, de ha majd rájönnek, ennek is biztos reszeltek. Én olyanokat hiányolok amik a régi Thinkpadekben megvoltak, és régen a többiek is arról másolták, tehát náluk is, de sutyiban "elfelejtették", mint magyar "vállalkozó" az adófizetést. És sajnos az általad említett gyártók se fedezték fel, tehát biztos hogy azok se állnak jobban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák