Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Dr. Akula #14 üzenetére

    Megint kiindultál orbanisztánból, ezzel most mit kezdjek? Megmondod? Ha Te otthon nem hallottál valamiről az nincs is, ja várjál, a magyarok dolgoznak a legtöbbet, a legképzettebbek, a legbecsületesebbek, várj nem ezek a negyven éve voltak a május elsejei virsliosztogatások körmondatai a kommunista szombaton, amit a munkát soha nem látott proletár olvasott el a kifüggesztésről.

    Mikor láttál Te utoljára ZenBook Pro-t, vagy Prestige, vagy Prestige Creator gépeket?

    Ez valami olyasmi mint az Acernél a Travelmate?

    Mint mondjuk a TravelMate p6 ami a Latitude 5000-et összedarabolja, és lehúzza a WC-n? (Már csak azért is mert a TP P6 fémötvözetből készült vázzal rendelkezik, ameddig a Latitude 5000 műanyag az egész) Vagy mire gondoltál?

    Akkor meg már csak az lesz a kérdés hogy tulajdonképpen mire is akarnak elkérni bc árat?

    Hát ja azt én sem értem hogy egy Latitude 5000 vagy egy Vostro 5000-en mi a tosz kerül annyiba (500 k egy műanyag gépért rohadt sok, nehéz is nem is olyan a minősége mint amennyire elvárható lenne, nehéz is), de azért egy HP-t, Zenbook Pro-t bármikor bevállalnék. Már csak azért is mert akár a Zenbook UX334FA (200k Ft), vagy az ElitoBook fém merevítésű. Ameddig egy Dell 30%-al kerül többe mondjuk látod ezt én sem értem.
    Ja Egy ProBook is megér 200k Ft-ot. Mert 3 - 4 évig simán kiszolgál. Az is műanyag, de az annyiba is kerül.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák