Hirdetés

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brett001

    aktív tag

    Különben aki komolyan és sokat videózik az nem DSLR-el teszi, hanem MILC-el vagy valamilyen normális camkorderrel. Minden előnye ellenére (cserélhető obik, játék a mélységélességgel, jó szenzor) DSLR-el kín a videózás. A keresőbe nézni nem tudsz, ugye a tükör fel van csapva. Marad a hátsó LCD, napsütésben nem látsz semmit. :( Nehéz, kényelmetlen tartani. Most mikor volt a HiFi Show elhatároztam, hogy felveszem a Djabe koncertet, ami kb félóra volt, hát azt hittem leszakad a karom a végén, olyan nehéz volt tartani a Canon 80D-t. Ugye állvány meg nincs mindig az embernél.
    Rendes kamerán ugye átdugod a kezed a tartószíjon és két ujjaddal szabályzod a zoomot és start/stopot a hüvelykkel. Na most próbálj meg olyan finoman zoomolni kézzel, ahogy a motor tud. Nem fog menni. (Igaz a Canonak már van erre megoldása kiegészítő obi hajtó motoros cuccal :) ) MILC-el legalább a szememhez emelve tudok videózni, meg általában azért könnyebek is.

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

Új hozzászólás Aktív témák