Hirdetés

2019. június 18., kedd

(#1) .mf

.mf
(PH! kedvence)

"Érdekesség még, hogy a kis gépeknél megszokottakkal ellentétben itt egy sztenderd STX tápegységet kapunk."

:F Márpedig a normális kisgépeknél pont, hogy standard STX tápegység, esetleg ATX szokott lenni. A csak IGP-s konfigok paneltápos vagy külső tápos megoldásai más kategória.

(#2) rii

rii
(PH! nagyúr)

rgb-s konzol

i9900k meg 2080ti hőjét fel tudja ez a kis izé dolgozni?
.... vagy csak mint éghető anyag?

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#3) Steve1207 válasza .mf (#1) üzenetére

Steve1207
(őstag)

Nekem ez kicsit fura, le is maradtam most a tápokkal kapcsolatban, kicsit felvilágosítanátok?
Az oké, hogy vannak a szabvány tápegység formák, azaz méret szerint: ATX, SFX, TFX
Viszont mi ez az STX?
STX-ből alaplap formát ismerek (mint az atx, matx, itx, itx-stx), nem tápegységet, de azoknál kb DC csatis megoldású a tápellátás, külső kis adapter, mint egy laptopnál.
Szóval van most valami még újabb tápegység formátum vagy mi a szösz? Köszi :R

PSN ID: Stewie1207 | Mi tartja össze a családot Butters? A jól szervezett spájz? Pontosan!

(#4) Seep válasza .mf (#1) üzenetére

Seep
(fanatikus tag)

Az SFX szokott lenni.

(#5) arn

arn
(PH! nagyúr)

Zajszint? Meg eleg bazarian nez ki.

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#6) Jim Tonic

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

Hangja meg egy 1,5 kW-os hajszárítóé.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7) sb válasza arn (#5) üzenetére

sb
(PH! kedvence)

Mert gémer.
Annak így kell kinéznie mintha ráragadt volna pár oda nem illő keret, led, stb...

Cserébe biztos halk. :D

eladó cuccok: Phenom II X4+GTX460 1GB konfig, Samsung SSD-k, Tp-Link WDR3600, Modecom Feel 202 mITX ház...

(#8) .mf válasza Steve1207 (#3) üzenetére

.mf
(PH! kedvence)

+Seep: upsz, valóban benéztem, jól megvezetett a cikk, pedig van is itt a szobában fél-szétszerelve egy Seasonic SFX tápos minigép. Szóval STX, szemben a standard ATX vagy SFX megoldásokkal - akkor már inkább egy ST-13, alig nagyobb, és abba saját maga válogathatja az ember a minőségi komponenseket.

(#9) wildpig

wildpig
(tag)

Miért kell manapság mindennek úgy kinéznie mintha egy 13 évest kértek volna fel hogy rajzoljon terveket? Remélem egyszer az elegancia is divatba jön, mert minden úgy néz ki mintha a bucsuba a dodzsem meg a lánchinta közé tervezték volna.

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#10) Tetsuo

Tetsuo
(fanatikus tag)

Hát ez undorító, a többi stimmel. :D

(#11) fuze válasza Tetsuo (#10) üzenetére

fuze
(őstag)

Ráadásul milyen "szép" ahogy rászáll a plexire és a műanyag burkolatra a por. Kedvemre való ez az igényesség.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#12) orion1025

orion1025
(őstag)

Veszedelem, na. És még én lettem lebaxva, mikor meg mertem említeni, hogy visszatérünk a 2006 környéki sufni modding termékekhez, csak ezt már így készítik és szép summát kérnek értük.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#13) SECTORnooB válasza fuze (#11) üzenetére

SECTORnooB
(PH! addikt)

:DDD
Nagyobb marketing ereje lenne,ha a jó öreg K550I-vel fotózták volna...

"A kiváncsiság egyeseket arra késztet, hogy felfedezzék Amerikát, másokat meg arra, hogy az ajtó mögött hallgatózzanak." (Jose Maria Eca de Quinteros)

(#14) Redneck

Redneck
(PH! kedvence)

Kár hogy nem tudnak ebben a műfajban valami szép letisztult, egyszerű, de minőségi házat hozni. Ha az ember ennyi pénzt kicsenget, lehet kevésbé bazári dizájnt várna. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#15) orion1025 válasza Redneck (#14) üzenetére

orion1025
(őstag)

Erre van igény (sajnos).

(#16) Tetsuo válasza orion1025 (#15) üzenetére

Tetsuo
(fanatikus tag)

Ami mesterséges - lássuk be.

(#17) orion1025 válasza Tetsuo (#16) üzenetére

orion1025
(őstag)

De kelendő, és ez a lényeg a gyártónak.

(#18) Tetsuo válasza orion1025 (#17) üzenetére

Tetsuo
(fanatikus tag)

Sajnos.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.