Hirdetés

2019. március 25., hétfő

(#1) Mentolka

Mentolka
(senior tag)

Hello,

Valaki elmondaná nekem - ha megkérem szépen - hogy miakiskutyafaxa az a planár sugárzó? (mert ezt nem találtam a cikkben)
Gyűjtsek pénzt ilyenre?

KÖSZI!

(#2) Sonja válasza Mentolka (#1) üzenetére

Sonja
(PH! nagyúr)

Gyorsan ezt a cikket találtam neked. A Planar Magnetic (síkmágneses) meghajtó részt olvasd el.

Xiaomi Mi Max 3 - Linux User #586716

(#3) Mentolka válasza Sonja (#2) üzenetére

Mentolka
(senior tag)

Köszönöm!

(#4) bigmasterg

bigmasterg
(PH! addikt)

Na erre az Orbit-ra kíváncsi leszek.
Az Audeze fejhallgatói picikét drágábbak ennél.
Bár ezt nyilván limitálni fogja a beépített dac és erősítő. Nem lenne rossz egy jack-es változat sem.

szerk.: gondolom a legkisebb modell, a Sine lehet az alapja.

[ Szerkesztve ]

˙

(#5) Freezee válasza Sonja (#2) üzenetére

Freezee
(senior tag)

Ez nagyon hasznos cikk , köszönjük.

(#6) Zanik válasza bigmasterg (#4) üzenetére

Zanik
(PH! addikt)

Én is kíváncsi lennék rá mit tud kihozni a HyperX a 'hasonló' alapokból jóval olcsóbban.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#7) pulutodurumo

pulutodurumo
(őstag)
LOGOUT blog

Úgy látszik a Kingstonnál azaz már csak HyperX, valaki odafigyel. A Cloud sorozat is jó alapokról építkezett (Takstar), ez a planár az Audezetől pedig egy újabb kellemes meglepetés. Arra kíváncsi leszek hogy egy XTREME fatalyty ROG armor G4M3R alaplap hogy fogja hajtani. A planárok nem arról híresek hogy jól szólnak egy telefonról is. Szükséges lesz elé valami rendes kártya.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#8) contaxg

contaxg
(PH! kedvence)

Ez így elsőre egy Audeze Mobius csak annak az ára 400USD(+áfa). Viszont hangban lesz eltérés, mert HyperX több V-kararterű beállítást kapott az Audeze verzió pedig lineárisabb. Bluetooth-ról sem olvastam, na az is van az Audezeban.

(#7) pulutodurumo
USB C-type belső DAC-ja és erősítője van és csak így tudja a 7.1-et. Pár hete ezzel nyomom, gyakorlatilag le viszi a fejed egy egy lövés full hangerőn

[ Szerkesztve ]

Fejhallgató & fülhallgató csoport a Facebookon - https://bit.ly/2Mq4JLS

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.