Hirdetés

2019. június 17., hétfő

(#1) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Nem lehetne amúgy, hogy a "(forrás: PROHARDVER!) [+]" helyett mondjuk azt írjátok a képek alá, ami szerepel rajtuk? Például balra egy X1 Carbon, jobbra egy Yoga. Ki lehet azért sakkozni általában, csak jelentősen megkönnyítené azért az olvasást :R

(#2) [CsuCsu]

[CsuCsu]
(őstag)

Szoval meg mindig nincsen 32GB-os opcio. Az egyetlen ok, amiert T470s-t vasarolt a cegunk az X1 helyett.

(#3) Duracellm... válasza sheratan (#1) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

+1

(#4) Alchemist

Alchemist
(PH! addikt)

X1 Extreme-ből van újabb?

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#5) Tamás9x

Tamás9x
(senior tag)

Oprendszer..? Win7 kompatibilis?

Matematika tanár korrepetálást, érettségire és pótvizsgára való felkészítést vállal Nyíregyháza központjában. (Sólyom utca) 2500FT / 60 perc Margitics Éva Tel:. 06304131025 --> http://3dnyh.hu/ <--

(#6) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Eddig egész szelíd ahhoz képest, hogy TPtopik, azt hittem jönnek megint az elpusztíthatatlan, szarrámoddolható atomerőművek anekdotái, de nem.
#bezzegregen #ezmarnemazathinkpad
A cikkhez: szerintem teljesen rendben van, tisztes iparosmunka, ha nem cél a világmegváltás, akkor király.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#7) Tamás9x válasza moleculez (#6) üzenetére

Tamás9x
(senior tag)

Matematika tanár korrepetálást, érettségire és pótvizsgára való felkészítést vállal Nyíregyháza központjában. (Sólyom utca) 2500FT / 60 perc Margitics Éva Tel:. 06304131025 --> http://3dnyh.hu/ <--

(#8) kraftxld válasza Tamás9x (#5) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Persze, jár hozzá 12db Win 3.11-es flloppy is :DDD

MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#9) hallador válasza Tamás9x (#5) üzenetére

hallador
(PH! addikt)

Már a kaby lake R sem volt az pedig az is 1,5 éves kb. Nem lesz Windows 7 rajta szerencsére.

(#6) moleculez

Hát igen, de akkor ma a definíció szerint minden tisztességes iparos munka. Ennyi pénzért semmit nem nyújt amit gyakorlatilag bármelyik konkurense ne nyújtana, nem, hogy konkurense bárki a notebook iparban. Szóval azért ezektől nem vagyok elújulva annyira.

[ Szerkesztve ]

[ Debian Stretch; Linux Mint Cinnamon, Ubuntu 19.04; Fedora 30]

(#10) Kiki18 válasza moleculez (#6) üzenetére

Kiki18
(őstag)

Egy képből nem lehet meghatározni egy laptop szerelhetőségét, anyagminőségét, hűtésteljesítményét, hangját,stb.
A fikázás akkor kezdődik, amikor kézzelfogható tesztek jönnek ki ezzel kapcsolatban.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kiki18

(#11) hwtvennek válasza moleculez (#6) üzenetére

hwtvennek
(tag)

Szerintem már senkit nem érdekelnek a ThinkPadek, ezért van ez a csönd. :)

(#12) Tamás9x válasza kraftxld (#8) üzenetére

Tamás9x
(senior tag)

Az a verzió is érdekelne!
Viccet félretéve, örülnék egy ilyen fícsüüüürnek, mert elég sok rendelésre készített programmal dolgoznak azok akik ezt a szériát keresik, ahogy én is, Win 10-en nem fut, a szép kis pofikámért pedig nem fogják átírni, hogy 10-en is tudjam használni, a support hozzáállása, hogy lehet w7-es laptopot venni, árulják is a w7-et így nem foglalkoznak vele, másnak megy barátkozzak én is meg vele.

(#13) kraftxld válasza Tamás9x (#12) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A fiatal szovjet mérnökök már X éve feltalálták a VMware Workstation-t meg a Hyper-V-t amivel simán tudsz virtuális Win7-et vagy akár Win 3.11-et futtatni ezeken a gépeken :)

MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#14) Tamás9x válasza kraftxld (#13) üzenetére

Tamás9x
(senior tag)

Igazad van, most is úgy megy, csak buzis. :(((

(#15) rankesz válasza kraftxld (#13) üzenetére

rankesz
(PH! kedvence)

Szerinted egy VMware-re rakott ubuntu linux 18.04 teljesen ugyan úgy viselkedne mintha egyedüli , önálló rendszerként telepíteném fel? Gondolkozom hogy fel kéne tenni elsődleges rendszernek, de egy 2018-as 4k touch dell xps 13-on enm tudom menne e minden

Carl Zeiss Sony Planar T* 85/F1.4 ZA objektív újonnn eladó

(#16) Mr Bond 007 válasza rankesz (#15) üzenetére

Mr Bond 007
(őstag)

Ha csak nem über teljesítmény éhes appokat akarsz futtatni, és elég új a hardver, nem nagyon fogsz észrevenni semmi különbséget.

(#17) Mr Bond 007 válasza Alchemist (#4) üzenetére

Mr Bond 007
(őstag)

Az még annyira friss, hogy árulni is csak pár hete árulják itthon. (odakint is csak pár hónapja)

(#19) Mr Bond 007 válasza #00784640 (#18) üzenetére

Mr Bond 007
(őstag)

Ezek nagyrésze már évek óta nem áll..

(#20) rankesz válasza #00784640 (#18) üzenetére

rankesz
(PH! kedvence)

Csak azért gondolkodtam virtuális gépen mert egy live ISO nem úgy viselkedik mint egy telepített rendszer, és arra lennék kíváncsi h megy e a gépen minden eszköz

Carl Zeiss Sony Planar T* 85/F1.4 ZA objektív újonnn eladó

(#21) sheratan válasza rankesz (#20) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Azt virtualizációval úgysem tudod meg, mert ott a virtualizációs réteget látja csak a guest rendszer, nem a fizikai hardvereket. Nyilván ott minden fog menni, ami a host rendszerben megy.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.