Hirdetés

2019. március 20., szerda

(#1) The.Grobber

The.Grobber
(újonc)

*A procikat már tavaly frissítették G sorozatban.

(#2) garage112

garage112
(fanatikus tag)

Azért a billenytűzet világítás variálása, nem annyiban fog kimerülni, mint a mostaniaknál, mert ez így nagyon búcsús. :D Egyébként tetszetősek, bár a mostani G5 ről nem váltanék. Ezen is van tündérbolt, csak minek..?!

Iphone SE 64GB / / Xbox One - WildBlaze420 / / PS4 Slim - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 13" (2011 Late)

(#3) irony válasza garage112 (#2) üzenetére

irony
(újonc)

szerintem elég patent lett az új G7 17, simán vennék egyet, ha nem lenne ott az Area-51m is. :D

nem muszáj "búcsús" színsémára állítanod...

(#4) garage112 válasza irony (#3) üzenetére

garage112
(fanatikus tag)

Igen, az új AW mellett nehéz nagyot villantani, nekem is nagyon bejön :D ha nem lenne konzolom, és nem azon játszanék, AW-t vettem volna a G5 helyett :)

Iphone SE 64GB / / Xbox One - WildBlaze420 / / PS4 Slim - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 13" (2011 Late)

(#5) bolvar válasza garage112 (#2) üzenetére

bolvar
(senior tag)

Mert mé ne :D.
Mondjuk én megszívtam vele azt hittem a wd15 dokkal menni fog de a töltést nem veszi át sajna.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#6) ace05

ace05
(fanatikus tag)

Épp cserélni akarom az asus gl752vw-met. Remélem ez jobb lesz hűtésileg.

(#7) garage112 válasza ace05 (#6) üzenetére

garage112
(fanatikus tag)

A GL Asusokra köröket ver, olyan vékony házat hűteni elég meredek...:S

(#8) McSico

McSico
(senior tag)

Egész jól hangzik, de amin felkaptam a fejem az az OLED kijelző. Máris jobban tetszik a dolog. :)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#9) Prof válasza ace05 (#6) üzenetére

Prof
(PH! addikt)

Ilyen vekony hazban? lol soha A fizika nem fog valtozni marketingesek kedvéért.

"Yesterday is gone, tomorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.