Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Cifu #8 üzenetére

    Vélhetően ugyanolyan a belső, de legalábbis nagyon úgy tűnik, hogy olyasmi, mint ami az MTKs mobiloknál van/volt, hogy a gyár kiadott egy referencia panelt / készletet, és ha mindenki jól rakta össze, akkor egy patent mobil jött ki. A csomagolása eltért.
    Szerintem itt is ez van, mert szerintem nincs túl sok hálózati eszköz gyártó. Vesznek valaki(k)től egy megoldást, ami működik, ráhúzzák a szoftvert, amit a cég arculatához igazítanak (szín, logó, stb.) és kész. Ha van rendes fejlesztőcsapat, akkor 1-2 extra megjelenhet, ami megdrágít(hat)ja a terméket. Olyasmi, mint az átlag intel csipszetek, hogy 6USB, 4 sata, 1 m.2,1Gbit lan, azt csók. Ha kell más, oldd meg külső perifériákkal.
    Szóval szerintem ezért nincs egyiken se 10Gébic, se 5Gébic, se 2,5Gébicből se sok, mert a referencia modell se rendelkezett ilyennel, a mérnöknek meg nem adtak év végi bónuszt (vagy nem eleget), hogy rátegye a megfelelő pókot a panelre, és írjon hozzá szoftvert.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák