Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz t72killer #343 üzenetére

    A különféle tesztek csalókák lehetnek, mert vannak oldalak, amelyek húzott VGA-kat tesztelnek, nem refórajelűt és az torzítja a képet, mert nem minden VGA húzott, amit a felhasználók megvásárolnak.

    Szerintem lesz RT, és oda kell a memória sávszélesség. Ha nem lesz, akkor őőő, passz. A HBM-nél azt vettem észre, hogy kiegyensúlyozottabb a VGA-k teljesítménye, nem annyira jellemzők rájuk a nagy kilengések, persze azért egy függ a CPU-tól a rendszermemóriától és az OS-től is.

    Nem akarlak elkeseríteni, de az összes RTX a Titan kivételével herélt, butított GPU, akkor azt minek nevezzük? Vagy a sz@r kihozatalra fogjuk? Egyik sem full teljes GPU. Az AMD részéről csak 1 GPU jön, nem GPU család. Ez egyébként bevallottan Pro kártya, amit megkapnak a játékosok, valószínűleg azért, mert még nincs kész a Navi, és van belőle annyi, hogy érdemes legyen kiadni. El tudom képzelni, hogy a Navi csúszni fog és azért jött most. Lehet, hogy egy kis GPU nyáron, majd új revízió után egy chipletes megoldás 2+ GPU-val, ősszel/tél elején. (Mint a CPU-knál, ahol azért beválni látszik a stratégia.) Ha pedig 3-4 GPU-t is össze tudnak majd pakolni, úgy, hogy az skálázódni fog (Az OS és a programok felé 1 GPU-nak mutatja magát.) mentes lesz az AFR kínjaitól, akkor könnyedén le fogják tudni fedni a teljes piacot, notitól a csúcs VGA-ig, lényegében 1 lapkával.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák