Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haten

    tag

    válasz Prof #27 üzenetére

    Tudom, de van miből visszavenni. 3DMarkt: MSI GS63VR 6RF Stealth Pro (9636pont) Alienware 15 (6521pont), ez nem kevés plusz. Hiába vesz le egy idő után 20-25%-ot az órajelből, ha 40%-al erősebb a korábbi modellnél, ami mondjuk ugyanúgy levesz. Ez az első gép, amiben már a csökkentett csíkszélességű GPU van, kisebb mérettel, kisebb hőtermeléssel, a tavalyiakhoz képest. Egyébként nem vagyok nagy gamer, napi 1 óra a max. Nekem fontosabb utazásnál, hogy csak 2 centi vastag, és csak 1,89 kg. Nagyon kis kezes, prémium kinézetű cucc. De igaz, igazad van, hogy át tud melegedni negyed óra alatt, néztem a teszteket róla. Nekem való, alkalmi játékosnak. És kinézete miatt üzleti gépnek is jó. Nem kell 2 fajta gép üzleti utakhoz, és játékhoz. Igazi kis mindenes. Jól el van találva szerintem mindenben, jogos a design díj is! Az meg a lényeg, hogy 370k-ért van újonan e-bayen, míg itthon 600k felett. Top hardver, szép kijelző, hifi hangzás, és a király billentyűzet csak tovább javít rajta. Szóval én úgy gondolom, igencsak érdemes rajt gondolkodni...

Új hozzászólás Aktív témák