Hi​r​de​tés

2017. december 11., hétfő

(#1) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Ha ennyire látszik a gyenge minőség, akkor miért viszik kiállításra?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) Rypejakten válasza Tigerclaw (#1) üzenetére

Rypejakten
(PH! kedvence)

ezzel is promózzák, és sokan vannak, akik a fent említett hibák ellenére is elgondolkoznak rajta, hogy ha már ilyen olcsó, 'csak nem lehet olyan rossz, hiszen a CES-en is ott volt'.

(#3) azbest

azbest
(PH! nagyúr)

Az kiderült, hogy maga játszotta-e a videókat vagy külső forrásból kapta?

Egyébként a szememben rögtön két dolog is negatívum, csak a képek alapján: ívelt és erősen tükröződik.

(#4) Pepeeeee

Pepeeeee
(PH! addikt)

Játékra nem való ha nagy a késleltetési ideje de attől még tvnek lehet sok embernek lesz jó.

Én nem az a Pepe vagyok akinek Vega 56-a van én egy másik Pepe vok nekem nincs videókártyám..

(#5) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Nálunk is lennének olyanok akik karácsonykor verekednének érte a tescoban ha akciós lenne.Csak azt látná hogy 4k és hajlított és olcsó. :D

Egy boldog,GTX1080 -as kártyát használó,aki Custom Vega56 -ot szeretett volna vásárolni!!!

(#6) BloodRay

BloodRay
(PH! kedvence)

Ez az amit az átlag... Hmmm... Ember vár. Olcsó, nagy, 4k és ívelt(mert a szomszéd Janinak is avvan azé...). És utána jobb esetben csodálkoznak hogy retek a képe, fos a rendszere. Rosszabb esetben csak mennek és fikázzák a márkás termékeket hogy milyen drágák, bezzeg ez...

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7) Whysperer

Whysperer
(PH! addikt)

Nem vágom nekem egy 49 colos LG 4k-s TV-m van és 170 ért vettem. Tv-n o...ék,de PC-re kötve gyönyörű képe van.

" vagyok aki vagyok,mert kell egy ilyen is! " Zalaman Z11 Plus/Giga 990XA-UD3/AMD FX 8350/scythe ninja 3 rev. b/EVGA 550w GS/ OCZ agility 3 120Gb/8GB(2x4GB) Corsair Vengeance 1866/ Gigabyte GTX1060 6GB WF2OC/ ASUS XONAR DG/ Céges: i7 4790k - ASUS z97-P - ASUS GTX 760 4GB- HyperX 4x8GB FURY

(#8) Beri78

Beri78
(őstag)

ezért a pénzért lehet már kapni rendes full hd tv-t is ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#9) atike

atike
(PH! nagyúr)

..."nem kellett volna"...

Nos igen. :)

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#10) Zoltn

Zoltn
(fanatikus tag)

A 10 éves, nem ledes tv-m helyére megfelelne ennyiért. :D
És lehet annál nincs is rosszabb képe.
Na de ez(sem) úgysem lesz európában

"Music is your only friend. Until the end!"

(#11) Ł-IceRocK-Ł

Ł-IceRocK-Ł
(PH! addikt)

Olcsó húsnak... :U

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#12) Viktor81

Viktor81
(senior tag)

Mai piacnak ? Tökéletes !
Görbe, 4K, okosabb, mint a gazdája, mi kellhet még ? (a 3D bűvös "mozaikszó" még hozott volna néhány madarat...)
Vinni fogják ezt, mint a cukrot, hiszen baromira nem érdekes, milyen a képe a TV-nek... (ha nem így lenne... - de be sem fejezem, hogy ne tudjanak ugrani a megmondóemberek)

(#13) Seirus

Seirus
(tag)

Hasonló okból, mindig azt mondom mindenkinek, hogy nézze meg és azt vegye meg amelyik tetszik. (persze fontos, hogy normális forrással)
De sajnos nem mindenki fogadja meg :(

BTW tegye fel a kezét, aki a használati idő legalább 51%ában FHD tartalmakat néz a TVjén...

[ Szerkesztve ]

Telefonszám adatlapomon.

(#14) Viktor81 válasza Seirus (#13) üzenetére

Viktor81
(senior tag)

Fenn a kezem ! :)
Bár a UPC HD sem a klasszikus értelemben vett 1920*1080, de az esetek 80-90%-ában csak ezt nézem, ha TV adásról van szó.

(#15) macilaci78 válasza Viktor81 (#12) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Sík a képernyő? Nem. Akkor 3D-s! ;]

Seirus: én is, bár ez nem az előfizetett tartalomszolgáltató érdeme. :U

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#16) camelferr válasza Beri78 (#8) üzenetére

camelferr
(senior tag)

Igen.
Ez az, előre 4K olcsó haljított ipari hulladékok, taroljátok le a piacot!
Alig várom már hogy a "nézhetetlenül homályos, életlen" 1080as OLED tv-k ára a 4K hájpolás miatt benézzen 400khuf alá, rendelek is egyet azonnal.

Ez egy ilyen bolygó.

(#17) M^xx

M^xx
(fanatikus tag)

Megnézném én ezt azért... Ekkora tv nem nagyon van ennyiért jobb gyártók hasonló méretben minimum a háromszorosát kérik el.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu Battletag: Thundermaxx#2464 Plat szint

(#18) Viktor81 válasza M^xx (#17) üzenetére

Viktor81
(senior tag)

Persze. Csak azokat nem büntetés nézni...
65"-on fájdalmasak ám a cikkben említett hibák. Tudod, nem a méret a lényeg !

(#19) Balika911 válasza camelferr (#16) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Ha továbbra is lesz FHD OLED (csak nem állnak át 100%-ban 4K-ra), akkor erre nem kell olyan sokat várni szerintem. Pár éve még ezek is bőven millió fölött voltak, most már kapni valamivel 600 ezer alatt is. Szépen megy le az áruk, és 400 ezerig szerintem még kitarthat a lendület.

[ Szerkesztve ]

Logitech Premium 4-Port USB 2.0 HUB eladó

(#20) bossvico

bossvico
(senior tag)

Mindegy milyen szar, csak hajlított legyen, most ez a hipe. Amikor bejöttek az első érintőképernyős telefonok ugyan ez volt, 3 perc volt mire megnyitotta a menüt, de érintős volt. Na ez itt ua.

Nexus 5 32GB Black, yeeeahhh

(#21) zolem válasza Seirus (#13) üzenetére

zolem
(tag)

85-90% 😁

人参

(#22) Motion_Blur

Motion_Blur
(PH! félisten)

15mbps-os bitsűrűség már FHD-n is karcsú, nemhogy 4K-n...

Biztos csak ezt vitte :))

50-55"-os UHD TV kellene, 3D, smart, meg a többi baromság nélkül. Minél jobb panellel és beépített lejátszóval. Ennyi az igényem ;)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23) fordfairlane

fordfairlane
(PH! kedvence)

Nekem erről az jut eszembe, hogy lassan minden tárgy egyben képernyő is lesz. Ez a hajlított tévé például lehetne lökhárító egy autón. Lökhárító és reklámfelület is egyben. :))

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#24) gproject

gproject
(tag)

akkor mar egy ilyen
az aktualis rendszer meg csak egy vezetek nelkuli melynyomot es soundbart tartalmaz, de ugy tudom a kovetkezo rendszerfrissitestol mar a kepernyo is hajlitott lesz, a 65" pedig az azutani frissitesre igerik

[ Szerkesztve ]

Honor 7, HP 14 Chromebook, Nvidia Shield TV, Nvidia Shield K1

(#25) hugo chávez

hugo chávez
(fanatikus tag)

Komolyan nem értem, hogy az a vállalat, amelyik pl. nukleáris reaktorokat (katonaiakat is) gyárt, hogyan égetheti magát ilyesmivel...

"sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

(#26) Birdiee

Birdiee
(újonc)

Már csak azért is megveszik, mert jön a szomszéd, vagy a rokonyok, lássák milyen tévéje van. Ez addig csoda is marad, amíg be nem kapcsolja. :) A lényeg, hogy csodaszép dísze a nappalinak... :D

[ Szerkesztve ]

Minden annyit ér, amennyiért megveszik!

(#27) dugesz77 válasza fordfairlane (#23) üzenetére

dugesz77
(senior tag)

Nem elrugaszkodott ötlet. Az Audi féle OLED hátsó lámpa rendszer után.

(#28) Seirus válasza Seirus (#13) üzenetére

Seirus
(tag)

Rájöttem, rosszul tettem fel a kérdést, úgy kellett volna hogy ki-hány százalékban,
mert ebből most csak az egyik oldal derült ki :F

Telefonszám adatlapomon.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.