Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz DemonDani #34 üzenetére

    A nagy ellenességemhez a #7-et is elolvastad? :)
    Annyiban csalódás, hogy a Parker késik vagy elmarad és megint stock ARM lett a CPU, egy 4magos Dever-Maxwell párost nagyon szívesen láttam volna tabletben vagy egy AndroidTV-ben, az X1-et ettől még szívesen látnám utóbbiban. :)
    GPU teljesítményben nem hinném, hogy mostanában lesz bármi is előtte, a fogyasztást meg nézzük meg egy ész termékben, biztos hogy nagyon jó, de a közel fele, dupla FPS mellett, az nekem kicsit sántít

    A két Lambon és az Audi A7-en kívül kimaradt még valami. (azokban is Tegra 3)
    Mivel az autóiparban az anyacég fejlesztése mindegyik leánynál megjelenik, így igen nem a márkát nézem, hisz ha a VW/Porshe(partnerek többsége hozzájuk tartozik) megvette akkor mindegyik márkájának odaadja ahol értelme van, így a Octavia ezen elektronikai része és a Lambók-é egyezik, csak más skin van a kijelzőn, egy csapat is fejleszti, így most hova tegyek különbséget? Ugyan ez igaz BMW-éknél pl. az i8 és a Mini S esetében. Sőt nem raknék túl sokat arra, hogy nem együtt fejleszti a két német cég az SW-t.
    A Fiat és a PSA-tól van egyáltalán bármi? Amúgy Hondával együtt 6 gyártó. :)
    Hogy a Dacia mit keres a listában az nem tudtam, hogy azokban van elektronika? ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák