Hirdetés

2018. október 18., csütörtök

(#1) nismoka

nismoka
(PH! addikt)

Nagyon brutál, főleg az ára!

(#2) nednez

nednez
(tag)

Brutális :Y Minden téren :DDD

(#3) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Az extra gombokból egyedül a markolatgomb aminek valós értelme is van, a tőbbi csak plusz macera, kényelmetlen helyen van, sose lesznek (ki)használva. A mostani tuningkontrollereknek is inkább a hátoldalára raknak 2-4 gombot, arra is a jobb felső 4 gomb van rábindelve, mert a jobb joy mellett azokat kényelmetlen használni. Ez csak csicsa, nem praktikum.

(#4) Taybore

Taybore
(senior tag)

Az lesz a gyönyörű, ha az első 3 szétnyitás/összecsukás után szét fog hullani "Pistike" kezében...

[ Samsung Galaxy S8 + Gear S3 ][ Waze.hu ]

(#5) LackoMester

LackoMester
(PH! addikt)

Minden téren nagyon beteg. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) Jack@l

Jack@l
(PH! kedvence)

Jó áron mérik mostanában a műanyagot... (kínai gamepad 2000 ft, annál ez kb csak egy telefontartóval több és szintén kínai)

[ Szerkesztve ]

(#7) Kopi31415 válasza Jack@l (#6) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Nem csak egy telefontartóval, valamint szerintem tele van alumíniummal, ahogy a márka esetében ez szokás.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#8) Kopi31415 válasza Taybore (#4) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Mert ez a jellemző a Mad Catz termékekre...

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#9) berek21

berek21
(senior tag)

Ahogy a cég neve , ez is őrült. Ha kicsit olcsóbb lenne tán én is megörülnék... :D

Ford S-Max 2.2 TDCI Mondeo Mk3 2.2 TDCI Huawei Mate 9

(#10) Jack@l válasza Kopi31415 (#7) üzenetére

Jack@l
(PH! kedvence)

Mad catz régi neve saitek, a műanyagról híres és a közép gagyiról. De ha még aluminiumból lenne is a két oldalra kilógó szarv, akkor se ér az egész 10-12e-nél többet.

[ Szerkesztve ]

(#11) bbdzyx válasza Kopi31415 (#7) üzenetére

bbdzyx
(senior tag)

És nyom vagy egy kilót, ahogy a márka esetében szokás. Parasztvakítas a köbön.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#12) Psychopeti

Psychopeti
(senior tag)

Nekem ez jutott róla eszembe :DDD

Amúgy érdekes megoldás, de az ára az már dúrva... :Y

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13) pigster

pigster
(senior tag)

A dugóhúzót és a kisollót hogyan lehet kinyitni benne?

ez nem az aláírásom

(#14) zolika98

zolika98
(újonc)

vááá ha lehetne, már rendelném is a mediaból... :DD csak egy "kis" pénz kéne hozzá... :O

(#15) Kopi31415 válasza Jack@l (#10) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Mivel két Rat egeret is nyúzok napi tíz órában vagy három és fél éve, így megcáfollak a minőséget tekintve.

Hogy drága-e,az azon is múlik, mennyit ér meg neked a kényelem. De tény, nem olcsó. Viszont fele funkcionalitással se bíró termékek is kerülnek annyiba.

(#16) Jack@l válasza Kopi31415 (#15) üzenetére

Jack@l
(PH! kedvence)

Én meg egy "csúcskategóriás" joystickjukat vettem górcső alá nemrég, belülről még durvábban hat a műanyag hulladék érzés.

[ Szerkesztve ]

(#17) Garada válasza LackoMester (#5) üzenetére

Garada
(őstag)

Valóban, nagyon betegre sikerült. Mintha valami átlag cucc alakult volna át egy ilyen szörnyé.

If life gives you lemons, make lemonade!

(#18) cskamacska válasza Jack@l (#6) üzenetére

cskamacska
(PH! addikt)

Nincs ezzel semmi gond. A játékosok továbbra is használják a F szériás Logitech, vagy X360/Xbone kontrollerjüket, és időnként belinkelik ezt a jószágot, ha röhögni támad kedvük.

Gémer periféria gyártóknál alap, hogy néha bedobnak néha ilyen blődségeket innovatív fejlesztéseket , amit később ugyan csendben beszüntetnek és eltüntetnek(inkább előbb mint később), de azért csak próbálkoznak, hátha ráharapnak a pistikék. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#19) Kopi31415 válasza Jack@l (#16) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Górcső alá vettem már jó párat konkurenseket is, pont annyira recsegnek, cserébe nem is tudod magadra igazítani. S mondom, egér már jó ideje napi sok órában, szóval a minőségről tartós használatban is tudok nyilatkozni, nem csak górcső alól!

(#20) Jack@l válasza Kopi31415 (#19) üzenetére

Jack@l
(PH! kedvence)

Nekem meg az egér a G-s logitechnél kezdődik, immáron tizenX éve :)
A gorcső azt jelenti, hogy van egy X52pro-s joy (50e-es kategória) aminek nekem kellett újraforrasztgatni a belsejét, mert meg volt szakadva benne a kábel, letörve a forrasztás, stb. Amit belül láttam, mint "minőség", arról nem tudnék fórumhoz illő szavakkal nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#21) TESCO-Zsömle válasza Jack@l (#10) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Tévedésben élsz, a MadCatz sosem volt Saitek. 2007-ben megvették a Saitek-et, kb azóta olyan a minősége, amilyen. Meglepődnél, ha összehasonlítanál egy saitek X52-est egy MadCatz X52 Pro-val. Az első, ami feltűnik, hogy a Saitek-félének kétszer akkora súlya van.

StarCitizen-hez StoreCredit eladó - / / - EK-FC Radeon Vega - Nickel eladó - / / - I'm cursed with a brain, compulsive thinking and lack of appetite for anything that could numb it.

(#22) Jack@l válasza TESCO-Zsömle (#21) üzenetére

Jack@l
(PH! kedvence)

Nem értek a nevezéktanhoz, láttam két saitek kormányt, meg a mostani saitek x52 pro-t ami a kezemben volt.
Amit mondani akartam ezzel, hogy saitek/madcatz messze van a jó minőségtől, de még egy jó minőségű cuccot is pofátlanság ennyiért eladni.

[ Szerkesztve ]

(#23) bbdzyx válasza Jack@l (#22) üzenetére

bbdzyx
(senior tag)

Amíg vannak pl. Tirexi kaliberű gyökerek, addig sajnos piaca is van ezeknek az overpriced total useless szaroknak, de azért szépen csillognak.

(#24) Kopi31415 válasza Jack@l (#20) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

A G-s Logik szintjét hozzák a minimum 5-ös RAT-ek, szerintem jobbak is. egyébként hogy Saiteket bontottál és nem MadCatzet? Ja, ok, akkor bort iszol, vizet prédikálsz.

#23: szerintem simán veri a MadCatz a roccatet, a Logi sok termékét is hozza, plusz vannak olyan extra funkciói, amit azok nem tudnak. A túlárazottság pedig relatív, kérdés mennyit ér meg neked az ergonómia.

[ Szerkesztve ]

(#25) Jack@l válasza Kopi31415 (#24) üzenetére

Jack@l
(PH! kedvence)

Örülök ha neked jó az a cucc, nemtom hogy akkor most saiteket vagy mad catz-et bontottam, kicsit elbizonytalanodtam a kép láttán... :)
http://www.redcoon.de/B138481-Mad-Catz-Saitek-X52-Pro-Flight-System_Joysticks-Flugsteuerungen

A még "gémeresebb" designon kívül változott e valami azóta a cégnél?

(#26) bbdzyx válasza Kopi31415 (#24) üzenetére

bbdzyx
(senior tag)

:DD :DD :DD Az évszázad kommentje. Ezt csak viccnek szántad, ugye?

Mutass csak egy Mad Catz egeret, ami technikailag hozza egy Logitech G-s széria egerének szintjét. Bár ezután a komment után kár tovább folytatni a vitát, ahogy elnézem életedben nem volt még minőségi periféria a kezedben.

[ Szerkesztve ]

(#27) Kopi31415 válasza bbdzyx (#26) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Budapesten meg tudom mutatni, ha akarod. Jól van, arcod látom van. Gondolom a 3DCinnextion. termékek sem minőségiek neked neked.

(#28) bbdzyx válasza Kopi31415 (#27) üzenetére

bbdzyx
(senior tag)

Volt a kezemben RAT7 és 3, utóbbit használtam is pár napig. Elég volt, az ára 2/3-ából pedig kapok egy Kana V2-őt, amiben legalább használhatóan van implementálva az A3090-es szenzor.

A 3Dcinnextion(sic!) 3Dconnexion termékeiről pedig nem tudok nyilatkozni, mivel nem CAD-ezek, tervezek. A Mad Catz egereket mint gémer perifériákat kifogásoltam, ha te szimplán desktop userként használod, arra a célra tökéletesen megfelelnek.

(#29) Kopi31415 válasza bbdzyx (#28) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Egyébként van G19 klavim is.

A Mad Catz egereket minőségüket tekintve véleményeztem, nem mint játékra alkalmasakat. Bár nekem tökéletesen megfelelnek arra is. És 7, valamint MMO van napi használatban nyüstölve, kihasználva.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.