Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#1) AxBattler

AxBattler
(nagyúr)

Olcsóbb? Na ne! Az Atom maga az olcsó! Mehet még lejjebb? ;]
:TROLL OFF:

[ Szerkesztve ]

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#2) .mf

.mf
(veterán)

Az érkező, egyre erősebb ARM-os procik (2-4 ARM15 mag, Mali 6xx) mellett van-e ezeknek még bármi létjogosultságuk?

(#3) GhanBuri Ghan válasza .mf (#2) üzenetére

GhanBuri Ghan
(senior tag)

Esetleg az x86 kompatibilitás?

(#4) McSpy

McSpy
(őstag)

Az IGP szerepét az Imagination Technologies PowerVR SGX 540-es fejlesztése tölti be

Ez is majdnem 5 éves cucc :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#5) Abu85 válasza GhanBuri Ghan (#3) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Androidon az pont hátrány. Windowst meg nem lehet rá telepíteni.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#6) tjb007

tjb007
(nagyúr)

Az 540 órajele 400MHz marad.

Lényegében ez most akkor a Z2000 helyett jön vagy az is jönni fog ? Ha utóbbi akkor ennek egyszerűen nem látom értelmét.

(#7) Abu85 válasza tjb007 (#6) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Kösz. Átírtam így, hogy marad 400 MHz. :R

Szerintem a Z2000 az tiplizve lett.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#8) tjb007 válasza Abu85 (#7) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

Pedig annak több értelmét látnám mint ennek de ők tudják.

(#9) Ed3r_X_

Ed3r_X_
(veterán)

Ez úgy kellett mint egy falat kenyér. Nem sok értelmét látom ennek, a GPU része is kisé elavult már. :(

"The best things in life aren't things"

(#10) GhanBuri Ghan válasza Abu85 (#5) üzenetére

GhanBuri Ghan
(senior tag)

Hogyhogy nem lehet rá WP8-at telepiteni? Azaz jelenleg nem támogatja az Atomokat?
Hát, ez még változhat.

(#11) Abu85 válasza GhanBuri Ghan (#10) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

A Microsoft a WP OS-sel egyelőre csak a Qualcommra kínál támogatást. Később kínálhat több hardverre is. Ahogy terjed az OS, egyre nagyobb lesz a hardveres támogatás kiterjesztésére az igény. Az persze nem biztos, hogy pont az Atom lesz a célpont, mert az Intel az okostelefonok frontján kifejezetten az Android felé húz. A PowerVR IGP-ket a WP8 kifejezetten rosszul támogatja. Eléggé speciális DirectX-et kapott, amit nem ruháztak fel a kiterjesztések támogatásával. Innentől kezdve az olyan egzotikus architektúrák, mint a PowerVR kellemetlen támogatásban részesülnek.

[ Szerkesztve ]

(#12) Jim Tonic

Jim Tonic
(nagyúr)

Úgy tippelem, hamarosan kisebb pánik lesz Inteléknél és az x86-nál. Nem tűnik el, de fele akkora eladásaik lesznek.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) GhanBuri Ghan válasza Abu85 (#11) üzenetére

GhanBuri Ghan
(senior tag)

Ebben az esetben én sem értem, hogy az Intel mit miért csinál.

Fogtok valamikor A10-5700-at tesztelni? Szeretném a gépemet (C2D E4500 + HD5670) kisebb fogyasztásúra cserélni, de ha jól sejtem, akkor a játékokban nem teljesítene jobban

(#14) vinibali

vinibali
(őstag)

megint csak látszik, hogy annyira ódzkodnak a másik megoldástól(ARM), hogy már kínjunkban mindent csinálnak. elég sok ilyen példa van a múltból(HT, EM64T) a végén majdcsak belegebednek :)

BIOS írás, helyreállítás, törlés, mentés! http://vinibali.x3.hu/bios.html

(#15) daa-raa válasza vinibali (#14) üzenetére

daa-raa
(titán)

Az EM64T konkrétan az AMD64 licencelt változata, de apróság...

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.