Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

(#1) FRENK1988

FRENK1988
(veterán)

Nemértem minek ez. Még BT3.0 sem láttam még egy készülékben sem akkor a 4.0 hova? :U :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#2) P00By válasza FRENK1988 (#1) üzenetére

P00By
(nagyúr)

Gondolkodjál mán kicsit előrébb! ;]
Attól még, mert lefektetik mit is kéne tudnia az új verziónak nem lesznek hipp-hopp hozzá hardverek.

(#3) Sub-ZeRo válasza FRENK1988 (#1) üzenetére

Cél az emberek behülyítése... Hogy ezzel nagyon jó lesz... Marketing az egész...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#4) Móci

Móci
(addikt)

Lesz itt még 6.0 is nagyon hamar, ha ez így megy tovább. LOL.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) ^Clown

^Clown
(veterán)

Kicsit átgondoltabban kellene. Ritkábban ugrani a verziókkal, de bővebb újításokat bevezetni.

(#6) Perillustris válasza ^Clown (#5) üzenetére

Perillustris
(senior tag)

Mást mondanál, ha lenne BT-gyártócég részvényed. :DD

Perillustris

(#7) darkarthur válasza Perillustris (#6) üzenetére

darkarthur
(senior tag)

Jogos :DDD

(#8) FRENK1988 válasza P00By (#2) üzenetére

FRENK1988
(veterán)

Akkor meg inkább azt kéne kalapálni nem elméleti sokon marháskodni :DDD

(#9) Gomez86 válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére

Gomez86
(senior tag)

Pontosan. Erről van itt nagybaszó

Szinte hallom is: "Már van 4.0!!! Te még mindíg 2.1-et használsz??? De szar vagy!"

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#10) lorenzen válasza FRENK1988 (#8) üzenetére

lorenzen
(aktív tag)

Akkor meg inkább azt kéne kalapálni nem elméleti sokon marháskodni

Miért baj, ha előterveznek egy kicsit. Szerintem teljesen normális, hogy elvi szinten tisztázzák a következő szabvány elvárásait. Mire ebből termék lesz rengeteg idő fog eltelni. (tervezés, tesztelés,....)

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#11) Sub-ZeRo válasza Gomez86 (#9) üzenetére

:DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#12) Móci válasza Perillustris (#6) üzenetére

Móci
(addikt)

"Mást mondanál, ha lenne BT-gyártócég részvényed."

Gyerekek toljatok ki már vagy négy új szabványt feleslegesen, fogy a yachtról a pezsgő vazze!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13) Simi2000

Simi2000
(tag)

Miért fáj mindenkinek ennyire az ujitás? Ha olvastátok, akkor tudhatjátok mi mindenre lesz jó az uj szabvány. Elég részletesen fel van sorolva.

Nem csak az átiteli sebesség többszörözése az a fejlesztés amivel uj verzioszámot kell kiadni. Sztem az energiamegtakaritás, és annak az előnyei (ami szintén benne van a cikkben) is böven megérnek egy uj verziót.

(#14) FRENK1988 válasza Simi2000 (#13) üzenetére

FRENK1988
(veterán)

Újítsanak nembánom. De akkor max egy év múlva használjam és amit lefektetni adatátviteli sebességet akkor hozza azt a sebességet.

(#15) Alchemist

Alchemist
(őstag)

A lényeg, hogy legyen hozzá minél előbb egyszerűen alkalmazható chip, mint pl. az FTDI-é USB vonalon.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#16) DraXoN válasza Gomez86 (#9) üzenetére

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

Hát nekem még csak 2.0ás eszközeim vannak :DDD

A cikkhez hozzászólva pedig:
Mindig, mindenből ez a rohanás (verzió követ verziót), de az a titkosítás nem lesz gyenge?

The human head cannot turn 360 degrees... || FX8320; Rx470; 16GB; 240GB; 2x1TB || LG v20

(#17) Probber válasza Perillustris (#6) üzenetére

Probber
(őstag)

Netán van? :DDD

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#18) G.A.

G.A.
(aktív tag)

Én még csak BT 2.1-et láttam 3.0ás termékről hírt sem hallottam. Igaz nem is nagyon kerestem. Remélem, ha már jön a 4.0 akkor a gyártók (számottevő többsége) egyből erre térnek át.
Szeretem a fejlődést, de ne legyen olyan mint az evolúció: gyakori kis lépésekben.. inkább ritkán, de jelentős nagy ugrások formájában haladjunk.

(#19) azbest

azbest
(nagyúr)

előbb legyenek már kompatibilisek egymással...
ahágy bt dongle chipsettel találkoztam mindegyik másképpen viselkedett (egy gyártón belül is)... úgy kellett összevadászni, hogy melyik telefonhoz melyik bt dongle tud stabil hangátvitelt biztosítani.

(#20) denes123s válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére

denes123s
(tag)

Azért mert van lehetőséged újabb, jobb eszközöket venni, attól még senki sem kötelez rá, hogy meg is vedd.

(#21) Kroni1

Kroni1
(addikt)

A kisebb energiafogyasztás szerintem nem elhanyagolható fejlesztés lesz..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.