Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Aprósólyom #11 üzenetére

    Gondolkozom erősen, hogy helló szia szevasz, mert anyagilag szinte mindegy, asszonykámmal úgy vagyunk hogy nincs ilyen jellegű probléma.

    Pont azért kezdtem itt dolgozni, mert talán az egyetlen cég az országban ahol tényleges KF van az elektronikai oldalról :K

    Ajánlatokat mar kaptam nem is egyet, úgyhogy idő kérdése, annak ellenére hogy nagyon szeretem csinálni amit itt csinálhatok(Folyamatosan okoskodhatok, és vannak intelligens okos emberek is akik elmagyarázzak a dolgokat).

    Ha az anyagi oldalát nézzük akkor nevetségesen alul vagyok fizetve(Alapbér), de ha kiküldetésben vagyok akkor nincs panasz :K

    Pont ez a bajom, nem érdekelt a fizetésem eddig sem mert érdekel amit csinálok, és nincsenek megélhetési gondok így sem.

    Csak ez a morál ami idegesítő, és amikor előveszem a humor érzékem, és egy groteszk képet festek róluk akkor Ok vannak felháborodva.
    Persze én vagyok a rossz, de ezt mar előre mondom nekik mindig mosolyogva, hogy persze az én hibám, barmi is történt, sőt ami meg fog történni az is.
    Mondtam nekik hogy kérem írásbeli figyelmeztetést mert megsértettem a vállalat belső utasítását(Amiről nem is tudtam mert nekem nem küldték el a módosítást).
    Aztán elmondtam nekik mennyire értékelem ezeket a figyelmeztetéseket, mert történt velem középsuliban, hogy az Angol tanár adott egy szaktanárit az alábbi szöveggel: Hirtelen felindulásból elkövetett szaktanáriban részesítem

    Az oka az volt hogy az osztálytársam nem bírt magával kapott egyet először o, majd félháborodásában az osztálytársam azt mondta a tanárnak, adjon mar egyet az agyturbinának is.
    Erre a tanár visszakérdezett milyen alapon?
    Osztálytárs meg mondta: Hirtelen felindulásból

    Na azóta csak röhögök mindenkin aki fenyíteni próbál :DDD

Új hozzászólás Aktív témák