Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz szipipeti #2 üzenetére

    Ilyen szépen se fogalmazta még meg senki hogy "OK Boomer" ;] :P

    Amúgy én is parasztságnak tartom, főleg ha se előtte se utána nem hangzik el pl. köszönés, egy "kérek" vagy egy "köszönöm".

    Általában nomen est omen stimmel is az első benyomáshoz amit így pár perc sorbanállás alatt ki tudok alakítani az emberekről (avagy legyünk előítéletesek :P ). Mikor az iratcsipesszel összeracsnizott huszas-köteget kib****a a mackónadrágból 15 deka fornettiért...

    #1 szerintem nem egy kategória a kettő. Szerintem teljesen korrekt - ha előtte köszönt, normálisan megkérdezett hogy mit kérek, korrektül kiszolgált - ha a végén úgy szólit fel fizetésre hogy 280 forint lesz.

    Nyálas és ömlengős lenne minden alkalommal elmondania, hogy "280 forintot kérek szépen, amennyiben mást nem adhatok a kedves vevőnek". Neki ez 2-300 alkalom naponta, a parasztnak egyszer kéne normálisan kérnie.

    #3 talán egyenrangú partnernek kéne tekinteni egymást... :U Tudom, ez sokak fejében meg se fordul (igen, tudom, hogy mindkét oldal érintett, mindkét oldalnak is szól - én is jöttem már el úgy boltokból hogy még én szégyelltem magam hogy bementem vásárolni)

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák