Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Egyetértek hogy nincs mit vitatkozni a témán, mégis amikor pl. az egyes villamosról figyelem a dugót a Hungárián, saját megfigyelésem szerint kb. 20-30%-ban az emberek tojnak rá, és most sztereotípiák nélkül, Audis, BMW-s, Suzukis, kisteherautós, SUV-os, családi autós, random sofőrt és utast is szoktam így látni. Felfoghatatlan (lenne ha nem látnám ugyanezt a hozzáállást a közlekedésben is már évek óta).

    Még egy jóság: még saját anyám (és persze bárki aki ezt csinálja) hülye szokásával sem tudok megbékélni, hogy sosem köti be magát azonnal amikor beül és úgyis pár másodpercet melegedne a motor legalább, hanem azonnal indul, majd párszáz méter után kotorászik jobbra balra, nem fogja a kormányt, nem vált rendesen, csak hogy kínlódva be tudja magát kötni. És én vagyok véres rongyként nézve amikor megkérdezem, hogy muter mi a ft csinálsz. :o

    Ghoosty: "30 felett már én sem gondolom, hogy akár modern autónál meg tudnám tartani az ütközés erejét, de a 20 kevésnek tűnik."
    Szerintem az átlagember még szándékosan se nagyon tud arra felkészülni, hogy ő most 20-ról 0-ra fog nagyon hamar lelassulni és azt majd ő jól kitartja. Most akkor vegyük hozzá hogy pont a baleseteknél egész biztosan nem áll erre készen, még egy parkolós koccanásnál sem :)

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák