Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    A héten érdekes élményben volt részem.

    Elhozott kollégám egy Marantz 15s1 erősítőt. Neki egy Xavian Piccola-t hajt ez az erősítő (SACD lejátszóval megspékelve, leginkább jazz és komolyzene, de Hobo is megfordul a repertoárban).
    Hát azért másképp szól, mint a jó öreg PMA-860. Valahogy olyan többletet adott. Nem tudom mit, csak olyan többet szólt. De valahol azért szeretem az analóg techmikát (hangerőszabályzás, bemenetválasztás), és a rövid hangutakat.
    Az mindenképp jó érzés volt, amikor azt mondta, hogy kategóriájához képest meglepően jól szól az 509DC. Nem várt tőle ennyit.

    Aztán előkerült a padlásos Onkyo a807 is. Igaz, hogy még a bemenetválasztó hibás volt, de érezhetően ez is más, és ki kell mondani: jobb. Azért ennek másnap nekiestem , hogy mit lehetne rajta javítani, és úgy tűnik, hogy a bementválasztó kapcsoló volt kontakthibás, de ettől függetlenül a körülötte lévő alkatrészeket újraforrasztottam (Azért nem rövid idő szétszedni, meg kipróbálni, hogy amit az ember csinál rajta, az jó lesz-e a végén... 2x is szét kellett bontani, összerakni. Majd 6 órám elment vele, de eddig úgy tűnik, hogy megérte. :K ). Azóta stabilan tartja a kiválasztott bemenetet. Hab a tortán, hogy a telefonommal megoldott lett a távirányító is, ki/be kapcs, mute és hang fel/le működik. :C Még átnézés/teszt alatt van azért, de ha a hétvégi folyamatos zenehallgatás során sem bicsaklik meg, akkor a Denon megy ki a garázsba ez helyett.

    Sajna a garázsban a Canton classic c871-et lecseréltem egy régi Videoton 2050-esre, mert a kis Canton-t a fiamnak adtam. Meglepetés volt azért, hogy abból a kis 15kHUF-os hangfalpárból mi jön ki.

    [ Szerkesztve ]

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák