Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plömplöm

    őstag

    válasz cappa72 #40 üzenetére

    tudod, mi döntött 2008-ban az mcv mellett? mert féltem ám nagyon, dacia, tyű. simán belefért volna egy grandscenic is, aztán amikor beültünk, azaz begyömöszöltül magunkat annak a harmadik üléssorába, miközben az mcv harmadik üléssora táncterem, nna akkor összenéztünk, hogy oké, semmiféle gondot nem okozna anyagilag, de hüjék-e vagyunk? megvenni másfél-kétszer annyiért egy használhatatlanabb autót? és megvettük az mcv-t. és talán vettem volna megint egyet, ha ez a nyomorék lada hungary forgalmazná a largust, megnéztem volna, mivé vált az átköltöztetés után. de nem forgalmazza. annyira bátor meg nem vagyok, hogy behozassak egyet ukrajnából csak úgy, erre sztem nem vonatkozik a 30 napon belüli elállási jog :D

    nadehamár megint itt pofázok: :)
    ha félretéve minden észérvet beleborítod az egyik legrosszabb befektetésbe egy fél lakás árát, szempontok lehetnek még olyan úri huncutságok, mint minimum háromzónás légkondi; automata váltó; radaros távolságtartós tempomat; üléshűtés; elektromos rögzítőfék; összes fényforrás led; színes hud; nem csak az első ülések legyenek fűthetőek, hanem legalább a második sor ülései is; szóval legyen benne soksok minden, ami tönkre mehet és tönkre is fog. vagy ott van az a szempont is, hogy legyen a lehető legnagyobb keréktárcsa, amit valaha részeg marketinges le mert írni, mint pld a grandscenic 20"-es alapfelszereltsége, 195/55R20, mert arra csak egy komplett magyar havi átlagfizetés egy garnitúra gumi, de hát élni tudni kell :) . nekem pld szempont volt a lodgy 185/65R15-ös mérete, ha majd olyanom lenne, hogy fűzni akarom a kanyarokat a bakonyban, akkor lebeszélem magam róla, de addig inkább akkor veszek új gumiabrocsot, amikor akarok, akár évente, ez a 30-35ezer km, amennyit megyek, akár indokolttá is teheti. a Te 10ezer km pöntyöségednél ez nem annyira szempont.

    ha az a 72 a születési éved, akkor egyidősek vagyunk, és biztosan én csinálom rosszul, de én inkább már ingatlanokba fektetek, nem autóba.

    All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

Új hozzászólás Aktív témák