Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yazoo69

    csendes tag

    Üdv mindenkinek...lenne egy kis gondom, ami elég nagynak bizonyúlt...
    A helyzet: elsőre fogyott ki 2 szinem Pixma 4600ban...villog a piros led a nyomtatón belül a chipeknél...feltöltöttem, meg minden...elég nehézkesen jöttem rá, hogyan is kell, de végül sikerült de csak nem nyomtat. Ugyanazt mutatja a hibajelző ablak a monitoron, hogy üresek...mint a feltöltés előtt és a nyomtató elején a narancssárga led a zöld alatt 4 rövidet villog. Azóta már utána olvastam és nem kellett volna hagyjam kifogyni, után kellett volna töltsem villogás előtt, mert igy valami fura kütyüvel reset-elnem kell a tartályokat. Nincs más mód, hogy ismét nyomtathassak ezen kívűl? És persze a méreg-drága eredeti Canon tartályok vásárlásán kivűl? Mittomén, valami gomb kombináció, mint az ip1500asnál, (nyomni az egyik gombot, kábel ki gomb fel, kábel be, nyomni a másik gombot is stb...)??? És ha nincs, akkor honnan lehet olyan chip resetert beszerezni?
    Esetleg valami tapasztalat, vagy valami nehezen megtalált trükk egy eldugott fórumon, ami sikeresnek bizonyúlt :) :) ?? Remélem valakinek már volt ilyan tapasztalata és tud segíteni.
    Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák