Hirdetés

2018. október 20., szombat

(#1) proci0

proci0
(senior tag)

Szerintem szó sincs sorbakötésről:
"The Revolt Pro allows you to connect a secondary power supply to provide increased power output or redundancy to protect your data from power failure."

Harman/Kardon HK3770,JBL S26+JBL PB12,Van Den Hul CS122;Nem tehetek róla ,de szeretem a tápokat.

(#2) mg_traki válasza proci0 (#1) üzenetére

mg_traki
(újonc)

Vizuálisan sorbakötésről van szó - egymásra kötve többet akár - , elektronikusan természetesen párhuzamos kapcsolásban lesznek a tápok.

(#3) proci0 válasza mg_traki (#2) üzenetére

proci0
(senior tag)

Aham.Azt megnézném.

Harman/Kardon HK3770,JBL S26+JBL PB12,Van Den Hul CS122;Nem tehetek róla ,de szeretem a tápokat.

(#4) mepet válasza proci0 (#3) üzenetére

mepet
(PH! addikt)

Azt írja a külföldi sajtó, hogy így működik, bár szerintem is valószínűbb, hogy egy frankó add2psu van bennük (értéke kb. 3usd), és ha összekötöd egyszerre a két 0-t és a két +12V-ot, akkor máris lekapcsolja a védelem, mint minden más korszerű PC tápot...

(#5) proci0 válasza mepet (#4) üzenetére

proci0
(senior tag)

Nem lesz ez párhuzamos sem:"You ideally either buy them in pairs, or buy one of them and plug your existing PSU's 24-pin ATX and 8-pin EPS connectors to the "inputs" of this PSU, connecting your hardware to the "outputs" of both the PSUs. Inputs include one 24-pin ATX and an 8-pin EPS. The input cables are simply to time the power states of both the PSUs." Techpowerup.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.