Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz arn #40 üzenetére

    Pontosan...
    Überkvajó droiddal is az OSX...persze, látom havernál az alma infrastruktúrát, ami valóban egyben jó...
    De azért tökéletesen használható az OSX Google fiók mellet is...mail, üzenetek, kontaktok, naptár, stb...
    Én egyelőre az alma szolgáltatásaihoz(icloud, clouddrive,nem is biztos hogy jól írom a neveiket, és nem is biztos, hogy bármikor is használni fogom őket) vagyok tökéletesen hülye sajnos,,, mivel a google szolgáltatásit használom évek óta...de nem üti egymást a kettő...sőt nekem aki hülye(volt) az osx-hez hatalmas meglepetés volt, mennyire egyszerű a google fiókomat az alma részévé tenni....
    AZt is megkockáztatom, hogy almáék nyujtják ebből a szempontból a legnagyobb kényelmet...
    Windowson, vagy Chrome os-en, nem is tudom hogyan használnám az alma efféle szolgáltatásait,,,úgy, hogy az a "rendszer részét" képezze...
    Ja persze tudom,,hiszen azért kényelmes mert "hülyéknek való"...pffff :DDD
    Nem anyira ördögtől való az alma mint sokan gondolják,,,mondom ezt úgy, hogy az almás topicban még mindig alap dolgokat kérdezgetek...mert 18 évig Microsoft csecseken nevelkedtem...

    CSak köpködni nagy divat nálunk,,,"drága egyenlő szar..mer'majd én olcsóbban ugyanazt megcsinálom...stb..stb..."
    Bocs kicsit elkalandoztam az eredeti témától... :DDD
    És látom ,már nem is válasz kellet volna hogy legyen...

    De szélmalom harc ez...köpködni mindig fogják,,pedig a köpködők nagy része egy pillanatig nem ült OSX előtt... :U

Új hozzászólás Aktív témák