Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz Jester01 #35 üzenetére

    Jó, ez egy érthető indok - egy darabig. De a PCIE slot nem ma jött be, ma mar elég antik az a hardver ami PCI slottal működik, a legtöbbnek mar Vistas drivere se volt, nemhogy Win7 (mint az én Hauppauge tvtuneremnek). Par őskövületen kívül semmire se jó, csak foglalja a helyet az újabb, és jobban kihasznalható portok elől. Van 2 videokartyam, 1 hangkartya, 1 USB3 kartya, összesen 6 PCIE slot igénnyel (amiből 2-re csak ralóg a 2 videokartya hűtése, de bővíthetőség szempontjaból foglaltnak szamít). Ez mar bőven egy mai atlagos alaplap lehetőségei felett van, és akkor még helyet se hagytam a videokartyak jobb szellőzéséhez (+2 slot). És még nem is extraztam túl, tvtuner (a digitalis mar inkabb PCIE slotos), SAS vezérlő mar abszolút esélytelen jelölt a gépbe.

    CPU foglalatot is cserél az Intel, leszarja hogy van aki még a régi procijat akarja belerakni, és ott mlg kifutasi időt nem hagynak mint a PCI >> PCIE valtasra. Egyszerűen megérett mar a selejtezésre mint az MFM, ISA, VESA, IDE, LPT, PS2, DSUB portok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák