Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • menledge

    senior tag

    Hmm, milyen érdekes, pont most tapasztaltam meg ezt picit a saját bőrömön. Persze látom, mi megy sokszor a különböző kommentszekcióba, ezért nem is szoktam már csak ritkán hozzászólni egy egy topikhoz, témához, stb.

    Lényeg a lényeg, visszatérve a saját friss tapasztalatra, hobbiból utazós vlogokat csinálok, semmi extra, semmi reklámozás, viszonylag kis (pár százas) nézettséggel. Van egy hazai aquaparkról egy pörgős csúszdázós videóm, most az útóbbi hónapokban "felkapott" lett, és elég hamar elért 1-2 ezres nézettséget. Van pár like, egy dislike és tegnap érkezett a második komment hozzá, megörültem, hogy valaki ír valamit... hát hamar lement a mosoly az arcomról. Egy rövid mondtad volt. "Hát ez mekkora szar, nagyon unalmas, ennél sokkal jobb videót lehetne csinálni X aquaparkról." Semmi kulturáltság, semmi kifejtés, csak így ennyit otthagyott, és persze a második dislike-ot. Akkor volt még hasonló érzésem, amikor publikáltam egy X hosszú videót, és X/5 idő telt el kb. és már volt egy dislike...

    Ilyenkor picit elmegy a kedvem az egésztől, de aztán mégis újra csinálom, egyrészt a magam szórakoztatása miatt, másrészt, ha már 1-2 embernek segítek vele, szórakozást nyújtok neki, már megérte, El tudom képzelni, nagy üzembe, ahogy Ti csináljátok, ez milyen érzés tud lenni. Sajnos egyre jobban erre felé tendál az online világ, de hát majd csak lesz ez is valahogy a jövőben. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák