Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) ViZion

ViZion
(félisten)

Hmmm... hamár wifis, de nincs távirányító, akkor pl. asztali gépemről tudom irányítani, hogy mit játszon le a TV-n? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2) GIJoe válasza ViZion (#1) üzenetére

GIJoe
(őstag)

ugyan ezt kérem csak RK3168al, köszönöm :R

(#3) azbest

azbest
(nagyúr)

Gondolom wifi és bluetotth chipsetben különbözhet elsősorban az mk808b-től, mert annak is kb ezek a paraméterei és az ára is hasonló. Múltkor egy akcióban 24 doclsiért sikerült mk808b-t rendelni, a héten lehet meg is érkezik.

Amúgy léteznek más dobozolású, lan-t is tartalmazó változatok is, ami jó olyan helyen ahol zavaros a wifi.

(#2) GIJoe
létezik már olyan, persze dupla áron: például

(#5) Gabor970 válasza Balu12 (#4) üzenetére

Gabor970
(addikt)

okostelefonnal bluetooth-on keresztül szerintetek távirányitható?

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#6) smkb válasza GIJoe (#2) üzenetére

smkb
(őstag)

Mér jó az, hogy gyengébb csippel kéred?

(#7) Jack@l válasza Gabor970 (#5) üzenetére

Jack@l
(veterán)

Szvsz igen, progit tuti lehet irni rá, ha mégse.

(#8) GIJoe válasza smkb (#6) üzenetére

GIJoe
(őstag)

mocskos alacsony étvágyú cuccokat akarok építeni... :P

(#9) bteebi

bteebi
(addikt)

Ha rendesen, pontosabban a hardvertől elvárható szinten működik, akkor ennyiért szerintem ajándék.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#10) ChoSimba

ChoSimba
(tag)

Ezekkel a pucukákkal csak az a baj, hogy külső táp kell nekik.
Ha valakinek van ilyenje, az próbálja már ki, hogy USB-ről lehet-e táplálni ? Vagy csak a tápbemeneten keresztül ? Esetleg egy USB -> táp átalakítóval...
Hm, ez jó ötlet, alapítok rá egy céget kínában :DDDD

(#12) bteebi válasza Balu12 (#11) üzenetére

bteebi
(addikt)

Ettől olcsóbban szerintem (egyelőre) újonnan nem fogsz kapni ilyen sticket. Számítógéppel vagy mobillal valamelyest megkerülhető a használata, hiszen telefonja és PC-je lényegében mindenkinek van, azokat már nem kell megvenni, és elég jól ki tudják váltani ezt.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#14) ViZion válasza ChoSimba (#10) üzenetére

ViZion
(félisten)

Itt az USB-n leadható max. áram a korlátozó, szal... passz. 1,5 A tápot írnak hozzá, de gondolom ennyit nem vesz fel.
USB 3.0 kellene a TV-re, esetleg megcsapolni a TV tápját :DDD Persze ebből lehetnek megrázó élmények.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16) pigster válasza ChoSimba (#10) üzenetére

pigster
(senior tag)

Nekem MK802 III van. A tv egyik USB aljzatáról kapja a tápot. Működik.

ipon.hu a legrosszabb webshop

(#17) pigster válasza Balu12 (#11) üzenetére

pigster
(senior tag)

Általában drágállani szoktam az ide felkerülő kihagyhatatlan ajánlatokat, de ez egész korrekt árnak tűnik. Olcsóbb már nem nagyon lesz, mert mire olcsóbb lenne, abbahagyják a gyártását, és már csak 4 magosat lehet kapni.

ipon.hu a legrosszabb webshop

(#18) McSpy

McSpy
(őstag)

De gondolom,nem itthon 47$ :DDD ,hanem az ebay-n,vagy a geek-n

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#19) Ed3r_X_

Ed3r_X_
(veterán)

Nem hangzik rosszul, édesapám gondolkodik mindig ilyenen, de sose szánja el magát.

"The best things in life aren't things"

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.