Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) KISDUCK

KISDUCK
(senior tag)

Az ám a húspogácsa a burgerben. :)

(#2) AxBattler

AxBattler
(nagyúr)

Csalamádé hol marad a szürkemarha mellől? :D

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#3) elektrotank

elektrotank
(tag)
LOGOUT blog

Egészségedre! :DD

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#4) bitpork

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Köszönjük szépen a család nevében! Ehhez most nem volt savanyúság.

#eci ~~~ secundarium verecundiam ~ Az megvan, hogy Mária országa vagyunk, csak így körülnézve nem világos, hogy Geronazzo vagy Schmidt.

(#5) nullpoint

nullpoint
(senior tag)

Ez így mind szép és jó. De a kbsztt meleg ellen már mi a fszmt csináljak? :D

(#6) Narxis válasza nullpoint (#5) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

Tusolj vagy klíma.

(#7) bitpork válasza nullpoint (#5) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Hideg gyümölcsleves, mint írottam volt ;)

#eci ~~~ secundarium verecundiam ~ Az megvan, hogy Mária országa vagyunk, csak így körülnézve nem világos, hogy Geronazzo vagy Schmidt.

(#8) bambano

bambano
(titán)

:R

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#9) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog (1)

Ezt most röfögtetném én is :K :R

(#10) bitpork válasza bacsis (#9) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Két óra alatt leérsz, akkor egy hambit kaphatsz ;)

(#11) Somatom

Somatom
(senior tag)

Én pár napig hagymás olajban pácolom a hússzeleteket, aztán kendővel felitatom az olajat és utána darálom. Te hogyan készíted a Tatárt?

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#12) bacsis válasza bitpork (#10) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog (1)

Holnap korán már meló :B

(#13) elektrotank válasza nullpoint (#5) üzenetére

elektrotank
(tag)
LOGOUT blog

Itt volt vihar és le is hűlt szerencsére a levegő és jó kis szél is van. ;]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#14) bitpork válasza Somatom (#11) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Itt úgy készül, hogy megvesszük a szürkemarhát daradéknak (kifejezetten erre kérve pecsenyéből gyön) és amikor megvan akkor fogyasztás előtt 1 nappal kap tojást, vajat kevés fűszert egy keverést, majd lila hagymával és pirított bagettel fogyasztják a családban. Én nem eszem a nyers húst :B

(#15) Somatom válasza bitpork (#14) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Ahhh, vagy úgy! Akkor azért lett hambi is, hogy Te is egyél valamit. :)

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#16) bitpork válasza Somatom (#15) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Igen, ez ilyen hagyomány. A medium húst még megeszem mert valamennyire meg van sütve( egy picit a hambiba való túl is lett sütve ) , mi több szeretem - de a véreset/nyerset nem állhatom :B

(#17) Somatom válasza bitpork (#16) üzenetére

Somatom
(senior tag)

A Tatár nálunk is hagyomány. Karácsonyra, szülinapi bulira szoktam készíteni a haveroknak (meg, persze magamnak, mert veled ellentétben, én imádom). De, én ragaszkodom hozzá, hogy mindenki magának keverje ki. Aztán megy a körbekóstolás.

(#18) T_chris válasza bitpork (#14) üzenetére

T_chris
(addikt)

Fater annak idején hotelszakács volt, ő piszkált sokat emiatt.
Az volt a mentorálás lényege, hogy nyers tojást, nyers húsba, nyers fogyasztásra max 4 órás időtartamra rakunk.
És akkor is ellenőrzött (pecsétes, vagy saját nevelésűt) rakunk bele. A nyers tojás egy napos húsban rohasztása nekem annyira nem fér bele. De persze a majonéznél is ilyen kritikus vagyok.

Szerk.: A burger rohadt jól néz ki. :)

[ Szerkesztve ]

Aki érti a humort az mindent tud. Aki nem, az pedig mindenre képes. (LinuxOnDex alól nem fog menni minden ékezet. Bocs.)

(#19) bitpork válasza T_chris (#18) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog (1)

A tojás a legutolsó a sorban. A fűszereknek és a vajnak kell összeérnie. Bár fél napot a hűtőben simán kibír.

(#20) Somatom válasza T_chris (#18) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Ez jogos. A rohadáshoz levegő kell. A pácolás során az olajjal elzárom a húst a levegőtől. Utána viszont azonnal darálom, keverem a tojással és a többi ízesítővel és fogyasztom.

(#21) wesder

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Bud Spencer-t idézve, az első kettőn kinek a maradéka van? :D

[ Szerkesztve ]

(#22) bitpork válasza wesder (#21) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Ööö...a leves a képen már második szedés volt mire észbe kaptam a kép miatt :B
A második kép pedig a pirított bagettre halmozott marhahusi - nem a szépségét nézte sógornőm, hanem h mielőbb eltűnjön :D

(#23) wesder válasza bitpork (#22) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Csak olyan kevésnek tünt a leves meg a beefsteak.

(#24) bitpork válasza wesder (#23) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog (1)

A beefsteak közel 1 kg volt 4 emberre. Nem gondoltam volna hogy a teljes bödönre van igény archívban :B VAlami ilyet kell elképzelni.

(#25) wesder válasza bitpork (#24) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Az oszt igen.:C
Amúgy tök jó hogy vezeted ezt a főzős blogot, szinesíti a Logout-ot.:K

(#26) T_chris válasza wesder (#25) üzenetére

T_chris
(addikt)

+1

Aki érti a humort az mindent tud. Aki nem, az pedig mindenre képes. (LinuxOnDex alól nem fog menni minden ékezet. Bocs.)

(#27) Redneck

Redneck
(veterán)

Jó is a tatár ha finomra van csinálva. Barátnőm ódzkotott tőle, aztán egyszer rávettem hogy ugyan kóstolja már meg. Azóta nagy kedvence neki is. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#28) bitpork válasza Redneck (#27) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Nem is az izet kifogasolom csak a nyers allagat. Aztan meg lehet menni a tropusi betegsegek osztalyara rezidensnek :))

(#29) doeeg válasza bitpork (#24) üzenetére

doeeg
(senior tag)
LOGOUT blog

:Y BDSRSTNT!

Bakker, az a durva, nem csak az étvágyam jön meg ezektől a képektől, de istenbizony még a hangulat is átjön :R

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/doeeg/index.html || Eladó RasPi Camera V2

(#30) HXY válasza bitpork (#7) üzenetére

HXY
(addikt)

Sertéshúst nem szoktatok enni?

SoundMAGIC ES20BT Bluetooth In-Ear fülhallgató, headset Fekete új, bontatlan, 3 db, Budapesten fél áron eladó 5500Ft

(#31) bitpork válasza HXY (#30) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Dehogynem. A cserép kályhában csak az készül. Grillezéskor tarját és oldalast szoktunk csinálni. A saslik is felváltva készül desznyóból és csirkéből.

(#32) HXY válasza bitpork (#31) üzenetére

HXY
(addikt)

Kannibál ;]

SoundMAGIC ES20BT Bluetooth In-Ear fülhallgató, headset Fekete új, bontatlan, 3 db, Budapesten fél áron eladó 5500Ft

(#33) Redneck válasza bitpork (#28) üzenetére

Redneck
(veterán)

Persze érthető az aggodalom, de nagyjából 25 év alatt, mióta ilyesmit is eszek, még nem volt rá szükségem. :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#34) bitpork válasza Redneck (#33) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Mindenkinek ízlés szerint - én nem merek kockáztatni, mert kolléga két hónapot töltött az említett intézményben :B

(#35) T_chris válasza bitpork (#34) üzenetére

T_chris
(addikt)

Ezért is említettem pl a tojást.
A tatár bizalmi étel. Sok helyen emiatt keverik bele az asztalnál, ami az összeérésnek nem igazán kedvez, de a gyomrodnak igen. :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.